Co najmniej 31 osób nie żyje, reszta jest w stanie krytycznym. Tragiczne informacje

TVP przekazało właśnie informację o potwornej tragedii, która miała miejsce poza granicami naszego kraju. W wypadku życie straciło co najmniej 31 osób, a pozostałe znajdują się w stanie krytycznym.

TVP już od samego rana nie ma dla nas najlepszych wiadomości ze świata. Z jednej z górskich dróg runął minibus wypełniony pasażerami. Samochód spadł w przepaść, której głębokość sięga nawet 150 metrów, lądując wprost na skałach. Na miejsce zostały momentalnie wezwane służby ratunkowe, ale niestety dla ponad 30 osób było już zbyt późno, aby udzielić jakąkolwiek pomoc.

Ratownikom udało się z wraku wydobyć jeszcze 7 osób, które w stanie krytycznym zostały przetransportowane do pobliskiego szpitala, gdzie teraz trwa walka o ich życie. Niestety, podobne sytuacje w okolicy nie są niczym niespotykanym.

TVP poinformowało o potwornym wypadku

Wiele osób narzeka na wygląd polskich dróg i nie da się ukryć, że nie są one w najlepszym stanie. Jednak to jeszcze nic w porównaniu do wielu miejsc na świecie, gdzie ludzie mogą jedynie pomarzyć o takim standardzie poruszania się po drogach publicznych, jaki jest w naszym kraju.

Jedne z najniebezpieczniejszych dróg na świecie można znaleźć w Indiach, a zwłaszcza w rejonach położonych w górach. Do tragicznego wypadku doszło w indyjskim Kaszmirze, a dokładniej na jednej z górskich dróg położonej w Himalajach.

TVP 

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

1 Komentarz

  1. Wyczerpujący artykuł. Po co takie zamieszczać? Dla kliknięć…
    ,,Uwaga!!! Uwaga Pilne!!!
    Właśnie gdzieś gdzie są o dziwo gorsze upały niż w Polsce, grupa wyznawców lokalnej religii dostała udaru!!!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*