W co ona się ubrała?! Od kreacji Agaty Dudy aż bolą oczy, zapamiętamy ją na długo

W co ona się ubrała?! Od kreacji Agaty Dudy aż bolą oczy, zapamiętamy ją na długo

Agata Duda słynie ze swoich eleganckich kreacji. Zawsze dba, aby jej garsonki prezentowały najwyższą klasę. Tym razem jednak postawiła na zestaw, od którego mogą rozboleć oczy.

Agata Duda zawsze pokazuje się w nienagannej fryzurze i starannym makijażu. Podobnie jest ze strojem – zawsze wybiera zestawy, które łączą klasykę z nowoczesnością. Tym razem postawiła jednak na ubranie, które na długo zapadnie w pamięć Polkom.

W serwisie Youtube pojawił się filmik, w którym pierwsza dama zachęca do wzięcia udziału w konkursie dla Kół Gospodyń Wiejskich. Na tę okazje wybrała zestaw składający się z czarnej spódnicy i czarnej koszulki. Najbardziej jednak uwagę przykuwa marynarka w neonowym odcieniu różu. Barwę dodatkowo podkreślają kontrastujące akcenty: czarne guziki i kołnierzyk.

Trzeba przyznać, że to wyjątkowo odważny wybór, który nie każdemu przypadnie do gustu. Zazwyczaj żona prezydenta celuje w neutralne barwy, takie jak czerń, biel, beż i granat. Tym razem wściekły róż aż bije po oczach. Można jednak zakładać, że styliści czuwali nad wyborem Agaty Dudy i specjalnie chcieli osiągnąć taki efekt.

se.pl

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

1 Komentarz

Komentowanie jest wyłączone.