Koleje Śląskie planują znaczący wzrost zatrudnienia do końca dekady
Koleje Śląskie, będące częścią samorządu województwa śląskiego, zamierzają powiększyć swoją kadrę pracowniczą do około 2 tysięcy osób do końca bieżącej dekady. Obecnie zatrudniają około 1,4 […]