Wałęsa obraził Polaków i prezydenta! Tak chamskiego zachowania dawno nie widzieliśmy

Lech Wałęsa ponownie szokuje i atakuje prezydenta,  czym tym razem Andrzej Duda naraził się byłemu liderowi Solidarności?

Lech Wałęsa to od wielu lat jeden z najbardziej ekscentrycznych polskich polityków. Wałęsa bardzo często wypowiada się usilnie na tematy,  o których zazwyczaj ma bardzo wąskie pojęcie. Tego typu sytuację niestety nie powodują w jego przypadku napływu nowych symapatyków.

Olbrzymią zadre spowodowała także niejasna przeszłość byłego prezydenta w czasach PRL. Aktualnie wręcz regularnie Wałęsa atakuje środowisko PiS.

Już ponad dwa tygodnie temu Andrzej Duda został wybrany na głowę państwa po raz drugi. Uroczyste zaprzysiężenie prezydenta ma się odbyć w sejmie 6 sierpnia. Już teraz wiadomo,  że na uroczystości nie pojawi się były prezydent Lech Wałęsa.

Lech Wałęsa kontra Andrzej Duda

Polityk wyznał niedawno,  że nie ma zamiaru się pojawić i podawać ręki prezydentowi, któremu zarzuca oszustwo. Wałęsa dodał także,  że nie rozumie wizyty Rafała Trzaskowskiego w pałacu prezydenckim.

– Nie wezmę w tym udziału. Nie podałbym ręki Andrzejowi Dudzie z powodu oszustwa wyborczego. Dziwię się Rafałowi Trzaskowskiemu, że poszedł do Pałacu Prezydenckiego. To błąd. Nie można spotykać się, podawać ręki komuś, kto dopuścił się oszustwa

– stwierdził były prezydent.

Na podstawie postanowienia Marszałek Sejmu Elżbiety Witek zaprzysiężenie Andrzeja Dudy na drugą kadencję na urząd prezydenta RP odbędzie się 6 sierpnia w budynku Sejmu.

DO RZECZY

 

 

 

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*