Trwa dramat 14-letniej dziewczynki, której pedofilskie małżeństwo ze starszym mężczyzną sąd w Szwecji uznał za legalne i zezwolił na dalsze jej wykorzystywanie seksualne – służy ona swojemu mężowi jako obiekt seksualny od 12 roku życia. Z kolei w Polsce Polsat odmówił w lipcu tego roku komercyjnego zareklamowania miesięcznika „Moja Rodzina” ponieważ stwierdzenie tam faktu, że Mahomet uprawiał seks z sześcioletnią żoną miało zdaniem ekspertów Polsatu urażać uczucia religijne…
Co do Szwecji, legalna pedofilia jest tam możliwa tylko pod pewnym warunkiem. Pedofil musi być muzułmaninem albo wyznawcą innej religii, w której wykorzystywanie seksualne dzieci jest na porządku dziennym i nocnym.
Jak doszło do akceptacji pedofilii w Szwecji? – Dziewczynka – imigrantka z Syrii – jest obecnie w ciąży i ma czternaście lat. Szwedzki sąd zaś uznał, że jej małżeństwo jest ważne, bowiem jest ona wystarczająco dojrzała, a także z powodu przyczyn religijnych i kulturowych – informował Malydziennik.pl powołując się na Speisa.com
– Służby socjalne Szwecji, gdy odkryły, że dziecko jest wykorzystywane seksualnie i uznaje się je za pozostające w małżeństwie, natychmiast złożyły sprawę do sądu, ale sędzia nie dopatrzył się niczego złego w pedofilskim małżeństwie. Jego zdaniem dziewczynka dorastała w odmiennym środowisku religijnym i kulturowym, więc w jej małżeństwie nie ma nic złego – czytamy na serwisie Malydziennik.pl
W wywiadzie opublikowanym 22 lipca w Prawy.TV Miriam Shaded, prezes Fundacji Estera, odpowiadając na pytania ks. Ryszarda Halwy SAC tłumaczyła, że już Mahomet był pedofilem (uprawiał seks udowy ze swoją 6-letnią żoną, a od jej 9 roku życia – seks tradycyjny, inwazyjny…). Prorok zaś jest wzorem do naśladowania dla każdego islamisty.
Najnowszy numer miesięcznika „Moja Rodzina” poświęcony jest m.in. pedofilii w islamie oraz pedofilii samego proroka. Reklama lipcowego numeru została z powodu powyższej tematyki nieprzyjęta w telewizji Polsat nawet na zasadach komercyjnej reklamy. Stacja tłumaczyła odmowę reklamy pisma ewentualnym urażeniem uczuć religijnych.
Miesięcznik „Moja Rodzina” można zakupić na Poczcie Polskiej lub w salonach prasowych Empik.
ROBERT WYROSTKIEWICZ, PRAWY.PL