Bohdan Smoleń NIE ŻYJE! Jego syn i żona popełnili SAMOBÓJSTWO

Po długiej walce z chorobą zmarł Bohdan Smoleń, aktor i satyryk. Jego życie było piękne pasji i ciekawych ról aktorskich, ale też przeplatało się z rodzinnymi dramatami. W 1989 roku jeden z jego synów popełnił samobójstwo. Rok później na życie targnęła się żona Smolenia.

– Bardzo chciałbym się dowiedzieć, jak wyglądały te ostatnie godziny życia Piotrka. Miał piętnaście lat. Wyszedł po taśmy z Teya, które pożyczył koledze. I już nie wrócił do domu – mówił w wywiadzie dla wysokieobcasy.pl Bohdan Smoleń. Śmierć syna była niestety dopiero początkiem koszmaru aktora…

Rok później jego żona Teresa powiesiła się na biustonoszu. – Wieczorem przyjechał kolega Andrzej. Piliśmy, rozmawialiśmy o wszystkim, tylko nie o śmierci. W pewnej chwili Teresa poszła na górę, była zmęczona. Kiedy goście już wychodzili, poszedłem po nią, żeby się zeszła pożegnać. Powiesiła się na biustonoszu – kontynuował pogrążony w żałobie artysta.

Smoleń został sam z dwoma synami 17-letnim Maciejem i 10-letnim Bartłomiejem. Dziś to oni opłakują ojca. Bohdan Smoleń zmarł 15 grudnia 2016 roku w wieku 69 lat. Miał poważne problemy z płucami przez nadmierne palenie papierosów, przeszedł dwa udary mózgu.

SE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*