SZOK! Mama skonała na oczach dzieci

Leoś (2 l.) i Jaś (4 l.) już nigdy nie przytulą się do ukochanej mamusi. Mariola K. (+31 l.) z Ostrowa Wielkopolskiego konała w fotelu we własnym domu, a agonii matki przyglądało się jej dwóch malutkich synków. Kobieta zginęła najprawdopodobniej od ciosów byłego partnera, który często nachodził ją i bił. Mężczyzna jest już za kratkami.

 

To nie mogła być miłość. Bo gdyby była, Sebastian B. z Ostrowa, były żużlowiec, nigdy nie podniósłby na swoją ukochaną ręki. Niestety, było inaczej. Mariola K. bardzo szybko poznała prawdziwą naturę sportowca, w którym się zakochała. Zaczęło się od gróźb, ale słowa szybko zamieniły się w czyny. Mariola K. była regularnie bita, bo Sebastian B. tak naprawdę nie był żużlowcem, ale damskim bokserem.

– Skarżyła się na niego cały czas, często płakała – mówią jej znajomi. Gdy zdecydowała się odejść od mężczyzny i wrócić do swojego poprzedniego partnera, zaczęło się piekło. – Nachodził ją, wyzywał, szantażował – mówią bliscy Marioli K.

A gdy oprawcy słowa już nie wystarczały, siłą chciał zmusić kobietę do powrotu do niego. Bił na oślep. 30 maja kobieta zgłosiła na policji pobicie, rozpoczęło się policyjne postępowanie. – Zamknęli go nawet na dwa dni, ale wypuścili i znowu było to samo – opowiada Szymon P., krewny kobiety.

To on w poniedziałek po południu znalazł martwą Mariolę K. – Siedziała w fotelu, była już zimna. Obok siedziały przerażone dzieci – mówi Szymon P. Wiadomo na pewno, że dzień wcześniej był u niej Sebastian B. – Mówiła, że znów ją uderzył – wspomina Szymon P. Być może to ten cios okazał się śmiertelny. Zapłakany Leoś i Jasio widzieli, jak matka kona. Nie mogli jednak nic zrobić.

Gdy w poniedziałkowe popołudnie policja dowiedziała się o zgonie kobiety, od razu zatrzymano Sebastiana B. jako podejrzanego. – Dopiero jednak sekcja da nam odpowiedź na pytanie, co naprawdę wydarzyło się w tym domu – mówi Maciej Meler z Prokuratury Rejonowej w Ostrowie Wielkopolskim. Wyniki sekcji zwłok przesądzą, czy i jakie zarzuty zostaną postawione byłemu żużlowcowi.

se.pl

Więcej postów

Komentowanie jest wyłączone.