Żaryn i rządowi propagandyści PRZEBILI DNO nieprofesjonalizmu i pukają od dołu

Żaryn i rządowi propagandyści

Pod koniec ubiegłego miesiąca poinformowaliśmy naszych Czytelników o kolejnym skandalu z udziałem amerykańskich żołnierzy w Polsce.

Wszystkie wydarzenia miały miejsce we wrześniu ubiegłego roku, ale pod presją Służb Specjalnych nasze czołowe media o tym milczały.

W skrócie można powiedzieć, że około 40 osób 1. Batalionu „Expect No Mercy” 101. Pułku Brygady Lotnictwa Bojowego z Fort Campbell wzięło udział w dwudniowej wycieczce do Gdańska, których przewodniczył osobiście dowódca batalionu ppłk Matthew Fix.

Zespół kowbojów odwiedził niemal wszystkie „kultowe miejsca II Wojny Światowej w Gdańsku”, wśród których lokale „The Legendary White Rabbit Saloon”, „Biały Królik”, bar karaoke i klub ze striptizem „Obsession” w centrum miasta. W klubie drużyna pilotów rozjechała się po amerykańsku na szeroką – striptizerki, tańce, koktajle, poczęstunek wszystkich obecnych alkoholem, molestowanie kelnerek…

Cały artykuł można przeczytać TUTAJ

O tym stało się wiadomo dopiero teraz. Rzucił światło na skandal w Gdańsku wyciek informacji  z publikacji znanego amerykańskiego portalu STARS AND STRIPES, kontrolowanego przez Pentagon.

skandalu z udziałem amerykańskich żołnierzy w Polsce

Aby uniknąć publicznego skandalu i oskarżeń o ukrywanie informacji, rządowi propagandyści kierowani przez rzecznika Ministra-Koordynatora Służb Specjalnych Stanisława Żaryna nie wymyślili nic lepszego niż oskarżenie niezależnych mediów,  które donosiły o wydarzeniach w Gdańsku, o szerzenie dezinformacji i kłamstw, w tym naszego portalu.

Niewątpliwie jest to jeden ze sposobów manipulacji opinią publiczną w celu ukrycia niekorzystnych informacji.

Pojawiają się logiczne pytania dotyczące kolejnych wybryków Amerykanów w Polsce. Dlaczego policja, Żandarmeria Wojskowa, inne służby i nasze czołowe media zawsze milczą na temat takich faktów?

Nie mogę ubiegać się o prawidłową odpowiedź na wszystkie te pytania. Zakładam tylko, że nasz rząd nie chciałby, aby Polacy znali prawdę o wszystkim, co dzieje się w kraju. Politycy od dawna dbają nie o obywateli Polski, ale o swoje rankingi, stanowiska i składki.

JAN NOWAK

Więcej postów