Awantura! Pawłowicz paskudnie zaatakowała dawną koleżankę z Sejmu. Ta jej pojechała, jak nigdy

Awantura! Pawłowicz paskudnie zaatakowała dawną koleżankę z Sejmu. Ta jej pojechała, jak nigdy

Krystynie Pawłowicz (69 l.) puściły nerwy! Była posłanka PiS i obecna sędzia Trybunału Konstytucyjnego zaatakowała swoich politycznych oponentów w rozemocjonowanym poście na Twitterze. Wybuch wściekłości spowodowała udawana „troska o demokrację” polityków opozycji, których Pawłowicz wymieniła z nazwiska (przy okazji popełniając błędy w ich pisowni). Wśród nich znalazła się jej była sejmowa koleżanka Katarzyna Lubnauer. – Krystyna Pawłowicz pokazuje, ze jest nie tylko zacietrzewionym politykiem, ale i chorym człowiekiem – mówi Lubnauer dla Super Expressu. Ostro!

„ZAKŁAMANI HIPOKRYCI bez honoru -Lubnauer,Pihowicz-Gasiuk,Nitras,Tomczak,Budka,Sikorski,Tusk,Błońska-Kidawa i cała reszta (pisownia oryginalna – red.)” – takie słowa opublikowano na profilu sędziny Trybunału Konstytucyjnego Krystyny Pawłowicz. Pawłowicz wciąż nie może znieść urazy, jaką opozycja zadała jej pod koniec 2016 roku, gdy manifestujące pod Sejmem tłumy skandowały w stronę ówczesnej posłanki PiS hasła „pójdziesz siedzieć”. Kryzys sejmowy z 2016 roku posłanka nazwała „polskim kapitolem” a odpowiedzialnością za jego wywołanie obarczyła… opozycję! „NAJPIERW MNIE PRZEPROŚCIE za ten „polski Kapitol” z 2016 roku.. CZEKAM,fałszywcy…”, pisała Pawłowicz, która prawdopodobnie była tak wyprowadzona z równowagi, że nie zwróciła uwagi na poprawność stylistyczną oraz prawidłową interpunkcję swych wpisów.

Krystyna Pawłowicz wbija szpilę Jandzie. Chodziły razem do przedszkola, a teraz się nie znoszą. Mamy zdjęcia!

O skomentowanie wpisu poprosiliśmy Katarzynę Lubnauer, od której Pawłowicz domaga się przeprosin. Posłanka KO nie zamierza się jednak kajać. – Takie słowa nie przystoją sędzi Trybunału Konstytucyjnego, a tylko stawiają panią Pawłowicz w świetle osoby niezdolnej do pełnienia tej funkcji – mówi Super Expressowi posłanka Lubnauer. – Smutne jest to, ze Krystyna Pawłowicz pokazuje, ze jest nie tylko zacietrzewionym politykiem, ale i chorym człowiekiem – kwituje Lubnauer.

SE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*