Wiemy, co partner Biedronia chce powiedzieć Dudzie

Gośćmi Beaty Grabarczyk byli Krzysztof Śmiszek, poseł Lewicy, a prywatnie partner Roberta Biedronia oraz Andrzej Gryżewski, seksuolog. W pierwszej części programu Grabarczyk pytała posła Lewicy m.in. o to, jak widzi rolę pierwszego kawalera – czy gdyby nim został, zrezygnowałby z pracy i poświęcił się działalności charytatywnej? Śmiszek odniósł się także do planowanego spotkania Biedronia z Dudą i zdradził, co chciałby powiedzieć urzędującemu prezydentowi.

Prezydent Andrzej Duda prowadzi intensywną kampanię wyborczą przed zbliżającymi się wielkimi krokami wyborami prezydenckimi. Z tej okazji odwiedził ostatnio rolników Annę i Grzegorza Bardowskich, bohaterów programu „Rolnik szuka żony”. Wizyta nie spotkała się jednak z ciepłym przyjęciem wszystkich fanów małżeństwa. Niektórzy skrytykowali Bardowskich za… stroje, w jakich przyjęli głowę państwa.

Do koszmarnego wypadku doszło w Porażu na Podkarpaciu. Pijany kierowca wjechał w dwie nastolatki, które szły poboczem. Jedna z dziewczynek – 14-letnia Dominika – zginęła na miejscu. Szofer zostawił ofiary, wyskoczył z auta i uciekł. Pomogli schwytać go mieszkańcy.

W trakcie dwudniowej wizyty na Dolnym Śląsku kandydat na prezydenta, Rafał Trzaskowski odwiedził Wałbrzych, Jelenią Górę, Legnicę i Wrocław. Jednak to właśnie w Legnicy oprócz ważnych słów o konieczności budowania wspólnoty ponad podziałami, pojawiło się też osobiste wyznanie. Trzaskowski w pewnym momencie pokazał zdjęcie teściowej. Okazało się, że mieszkała właśnie w tym mieście!

Tragicznie zakończył się dla 54-letniego mężczyzny wypoczynek nad stawem w Brzozowie (woj. świętokrzyskie). Mężczyzna utonął po tym, jak rzucił się do wody, by ratować siedmioletniego chłopca. Dziecku nic się nie stało, pomogli mu inni przebywający nad wodą.

Prezydent USA Donald Trump nie czuje się najlepiej? Takie wnioski można wysnuć oglądając nagrania z jego ostatniego publicznego wystąpienia w Nowym Jorku. Prezydent pije wodę używając do tego obu dłoni, a następnie schodzi z rampy małymi, powolnymi kroczkami. „To muszą być poważne neurologiczne problemy” – sugerują internauci. Sam Trump nie widzi w tym jednak nic niepokojącego.

Rośnie poparcie dla Rafała Trzaskowskiego, a nieznacznie spada dla urzędującego obecnie prezydenta Andrzeja Dudy. Tak wynika z najnowszego sondażu prezydenckiego przeprowadzonego przez IBRiS dla Wirtualnej Polski. Gdyby wybory odbyły się w niedzielę 14 czerwca, konieczne byłoby przeprowadzenie II tury.

On wie, jak wzbudzić duże emocje wśród swoich internetowych obserwatorów. Krzysztof Rutkowski pochwalił się w internecie, że postanowił przyciąć drzewa w ogrodzie na kształt swojej fryzury. Okazało się, że szalony pomysł Rutkowskiego przypadł do gustu wielu jego fanom.

Wciąż przybywa przypadków zakażeń koronawirusem. Na całym świecie odnotowano już prawie 7,9 mln zakażeń, a zmarło ponad 430 tys. osób. Choć w Europie tempo przyrostu nowych zakażeń sukcesywnie spada, w Polsce wciąż nie możemy mówić o wypłaszczaniu się krzywej zachorowań. Do tej pory w kraju na koronawirusa zachorowało 29 392 osób, a zmarło 1247. Pomimo tego, 13 czerwca Polska otworzyła swoje granice wewnętrzne.

Makabryczne sceny w epicentrum pandemii koronawirusa w Ameryce Południowej! Władze Brazylii podjęły decyzję o wykopywaniu z cmentarzy szczątków osób, które zmarły co najmniej 3 lata temu. Są pakowane w specjalne torby i tymczasowo przechowywane w pojemnikach. Ostatecznie mają spocząć w publicznych kostnicach. Wszystko po to, by mieć gdzie chować ofiary Covid-19.

27-letni Afroamerykanin Rayshard Brooks został zastrzelony przez policjanta podczas interwencji w Atlancie. Śmierć nieuzbrojonego mężczyzny wywołała kolejną falę protestów w USA. Manifestujący przeciwko brutalności policji zablokowali autostradę i podpalili fast food, przed którym doszło do dramatycznych wydarzeń.

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*