Niesamowite, Marta Kaczyńska pokazała niebywałe zdjęcie. Fani przecierali oczy ze zdumienia

Marta Kaczyńska pokazała niebywałe zdjęcie

Marta Kaczyńska w ostatnich tygodniach stała się bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej niedawno opublikowała w sieci zdjęcie, które poruszyło internautów. Znana kobieta pochwaliła się niecodzienną przygodą, która spotkała ją w parku.

Marta Kaczyńska uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu, a podczas spacerów często fotografuje okolicę. Córka Marii i Lecha Kaczyńskich w ostatnich tygodniach regularnie publikuje w sieci nowe zdjęcia. Jedna z jej fotografii szczególnie poruszyła internautów, kobieta udokumentowała niecodzienną przygodę, która spotkała ją podczas spaceru w parku.

Marta Kaczyńska udostępniła nowe zdjęcie w sieci, internautów zamurowało

Obserwując media społecznościowe prowadzone przez Martę Kaczyńską, można zauważyć, że córka Marii i Lecha Kaczyńskich szczególnie lubi spędzać swój wolny czas na świeżym powietrzu i fotografować naturę oraz lokalne krajobrazy. Na jej Instagramie nie brakuje zdjęć bujnych roślin i pięknych widoków, zarówno z wcześniejszych podróży, jak i spacerów po okolicy, które w czasie panujących obecnie obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, stały się dla znanej prawniczki ważnym elementem codziennego życia.

Córka Marii i Lecha Kaczyńskich mieszka nad morzem, dlatego nie brakuje jej w okolicy pięknych krajobrazów do fotografowania. Niedawno bratanica prezesa Prawa i Sprawiedliwości opublikowała w sieci niewiarygodne zdjęcie z wizyty w parku. Prawniczka pochwaliła się niecodzienną przygodą, która spotkała ją podczas jednego ze spacerów, gdy usiadła na chwilę odpoczynku na ławce.

Gołąb wylądował na kolanie Marty Kaczyńskiej. Zdjęcie trafiło do sieci

Marta Kaczyńska udostępniła w sieci zdjęcie dużego gołębia, który bez strachu usiadł jej na kolanie, kiedy odpoczywała na ławce w parku. Zwierzę wygląda na zaintrygowane tym, co robi kobieta i z ciekawością spogląda jednym okiem w obiektyw aparatu. Ptak zupełnie nie ma zamiaru uciekać i sprawia wrażenie bardzo spokojnego.

Najnowsze zdjęcie Marty Kaczyńskiej zszokowało fanów, a pod jej fotografią pojawiło się sporo polubień od użytkowników sieci. Niestety, pod fotografią zabrakło komentarzy, ponieważ kobieta wyłączyła możliwość ich dodawania do swoich postów.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*