Prezydent Andrzej Duda zaskoczył młodą parę! Tam się go nie spodziewali…

Kampania wyborcza ruszyła pełną parą, w związku z czym obecnie urzędujący prezydent Andrzej Duda ruszył w Polskę. Podczas wizyty we Wrzawach (woj. podkarpackie) postanowił zrobić niespodziankę pewnej parze młodej i… wpaść na ich wesele. Pamiątkowym zdjęciem podzielił się w mediach społecznościowych.

Sobota 6 czerwca jest pierwszym dniem od połowy marca, w którym w Polsce mogą odbywać się wesela do 150 osób. Wcześniej takie zgromadzenia były zakazane ze względu na epidemię koronawirusa. Pierwszą możliwą okazję do powiedzenia sakramentalnego „tak” postanowił wykorzystać Szymon Nawrocki z narzeczoną. Ich wesele trwa właśnie w najlepsze w miejscowości Wrzawy na Podkarpaciu.

Traf chciał, że tę samą miejscowość odwiedzał dziś w ramach kampanii wyborczej prezydent Andrzej Duda. Głowa państwa wizytowała budowę wału Sanu. Para młoda postanowiła wykorzystać ten zbieg okoliczności i za pośrednictwem mediów społecznościowych zaprosiła prezydenta do dołączenia do weselników.

– Wzięliśmy ślub! Panie @AndrzejDuda @prezydentpl podobno jest Pan we #Wrzawy. Skoro już Pan zablokował drogę to może Pan wpadnie życzeniami? – napisał na Twitterze Szymon Nawrocki.

Pan młody z pewnością nie spodziewał się, że głowa państwa nie dość, że zauważy jego zaproszenie w sieci, to jeszcze postanowi z niego skorzystać. Andrzej Duda zaskoczył wszystkich gości, zjawiając się na przyjęciu weselnym młodej pary. Oczywiście wizytę tę udokumentował pamiątkowym zdjęciem zamieszczonym w internecie.

– Dziękuję za zaproszenie. Wpadłem i złożyłem życzenia osobiście. Sto lat Młodej Parze! Jeszcze raz proszę przyjąć serdeczne pozdrowienia i życzenia od całej Załogi Dudabusa. Udanego wesela! – napisał prezydent, komentując wpis Nawrockiego.

Prezydent był dziś na Podkarpaciu w ramach kampanii wyborczej

Z pewnością zrobił parze młodej niespodziankę

FAKT.PL

Więcej postów