Szokujący prezent dla Dudy u Rydzyka! Prezydent musiał mieć dziwną MINĘ

Takiego szokującego prezentu przed wyborami prezydenckimi 2020 Andrzej Duda się nie spodziewał. U ojca Tadeusza Rydzyka przyszykowali prezydentowi prawdziwą – nieco osobliwą – niespodziankę. W portalu zakonnika wydrukowany został bowiem specjalny apel prezesa Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin. Lepszego prezentu Duda nie mógł sobie wymarzyć. Nie wszystkim jednak on się spodoba.

Gdy Andrzej Duda zobaczył ten artykuł, musiał mieć dziwną minę. Na jego twarzy najpewniej rysowało się połączenie zaskoczenia i wielkiej radości. To, że coś takiego opublikowane zostało u Rydzyka, musi szokować. Znalazł się tam bowiem apel wzywający do wycofania się z wyborów prezydenckich 2020 kandydatów wyznających wartości chrześcijańskie. Wszystko po to, by ułatwić zwycięstwo Dudzie! – W całej sprawie z wyborami prezydenckimi mamy do czynienia tak naprawdę z walką o pozycję Polski na arenie międzynarodowej, ale też z walką z wartościami patriotycznymi i z przyszłością naszego kraju. Po podmianie kandydatów na prezydenta przez Platformę Obywatelską i po haniebnej obstrukcji wyborów prezydenckich, której dokonuje cały czas opozycja, sondaże pokazują, że w drugiej turze może ewentualnie dojść do sytuacji zagrożenia wyniku wyborów prezydenckich -ocenił  prezes Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin dr Bogusław Rogalski.

– Jeśli nie chcemy dopuścić do powrotu do władzy w Polsce ekipy Donalda Tuska, która realizowała bardziej interesy i cele niemiecko-francuskie w Europie, to trzeba zrobić wszystko, aby jeden kandydat centroprawicy uzyskał maksymalną liczbę głosów już w pierwszej turze – mam oczywiście na myśli obecnego prezydenta Andrzeja Dudę – podkreślił Rogalski. – Atakowanie dzisiaj prezydenta czy mnożenie kandydatów po centroprawicowej stronie jest tak naprawdę działaniem na korzyść totalnej opozycji oraz działaniem na niekorzyść interesu Polski. Gdyby tak się wydarzyło, że zabraknie obecnemu prezydentowi 1-2 procent, to wówczas całą odpowiedzialność za taki wynik wyborów poniosą właśnie ci kandydaci – grzmiał działacz, ku uciesze Andrzeja Dudy. 

SE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

1 Komentarz

Komentowanie jest wyłączone.