Agata Duda nie pozostawiła wątpliwości. Wyciekło zdjęcie, które mówi wiele na temat Kingi Dudy

Agata Duda

Agata Duda dostała od swojej córki Kingi piękny prezent z okazji Dnia Matki. Do sieci trafiło jego zdjęcie. Przy okazji wszystkie świętujące panie dostały życzenia od samego prezydenta Andrzeja Dudy.

Agata Duda otrzymała wspaniały prezent od swojej córki Kingi Dudy z okazji Dnia Matki. Matka jest niesamowicie dumna ze swojej córki i jej osiągnięć. Przy okazji wszystkie świętujące ten dzień panie, otrzymały piękne życzenia od Andrzeja Dudy. Internauci byli zachwyceni zdjęciem, które pojawiło się w Internecie. Wypełniona dumą mama zapozowała z prezentem od córki.

Agata Duda pochwaliła się prezentem od córki

Agata oraz Andrzej Duda są bardzo dumni ze swojej córki. Kinga jest bardzo ambitną dziewczyną, która ciężko pracuje, by osiągnąć wszystkie swoje cele. Ma również predyspozycje do zostania bardzo dobrym prawnikiem. Spędziła trzy miesiące, pracując w jednej z warszawskich kancelarii. Osoby na jej stanowisku mogą zarabiać nawet 7 tysięcy złotych, jednak córka prezydenta z tego zrezygnowała.

Kinga Duda szybko spakowała walizki, po czym przeprowadziła się do Londynu. Tam dostała się na staż jednej z bardzo prestiżowych kancelarii. Staż prawdopodobnie był nagrodą w międzynarodowym konkursie prawniczym. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, mimo natłoku pracy, nie zapomniała o swojej mamie oraz jej święcie.

– Agata z bukietem kwiatów od Kingi. Dumna i szczęśliwa, jak każda Mama. Serdeczne pozdrowienia i najlepsze życzenia dla wszystkich Mam – samych szczęśliwych dni! #DzieńMatki #dzieńmatki2020 – napisał na swoim Instagramie Andrzej Duda, publikując zdjęcie dumnej małżonki z prezentem od córki – ogromnym bukietem kwiatów. Pierwsza dama zapozowała z wielkim naręczem róż, kompozycja robi wrażenie. Przy okazji prezydent złożył też serdeczne życzenia wszystkim mamom, życząc im samych szczęśliwych dni. Internauci byli zachwyceni. Podziękowali również za życzenia i pamięć w tym wyjątkowym dniu.

PIKIO.PL

Więcej postów

1 Komentarz

Komentowanie jest wyłączone.