Zdjęcie Agaty Dudy podzieliło społeczeństwo. Przyłapano ją w niecodziennej sytuacji

Zdjęcie Agaty Dudy
CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 95

Agata Duda po raz kolejny wywołała mieszane reakcje społeczeństwa. Wszystko za sprawą zdjęcia, które pojawiło się w mediach społecznościowych. Pierwsza dama została sfotografowana w bardzo niecodziennej sytuacji. Część internautów ją chwali, inni – wciąż krytykują.

Agata Duda przed świętami Wielkanocy zdążyła wywołać poruszenie wśród Polaków. Po medialnym zamieszaniu związanym z jej rzekomym powrotem do Krakowa na święta Wielkanocy pojawiło się zdjęcie, które podzieliło internautów. W komentarzach możemy zobaczyć skrajne komentarze.

Agata Duda niedawno była tematem wielu medialnych spekulacji. Jeden z portali zasugerował, że pierwsza dama zamierza odbyć podróż do Krakowa, by tam spędzić święta Wielkanocy. W odpowiedzi wielu Polaków nie ukrywało swojego niezadowolenia i zarzuciło jej hipokryzję, ponieważ rząd od dawna apeluje o pozostanie w domach i nie spotykanie się z rodziną. Teraz pojawiło się zdjęcie, na którym żona prezydenta Dudy znalazła się w niecodziennej sytuacji.

Agata Duda nadal wzbudza kontrowersje

Spekulacje na temat tego, że Agata Duda wybiera się na święta do Krakowa, zostały ucięte przez rzecznika prezydenta Andrzeja Dudy. Potwierdzono, że pierwsza dama wciąż przebywa w Warszawie i nigdzie się nie wybiera. Polacy, którzy zrezygnowali z rodzinnych spotkań i postanowili zostać w domach, przez chwilę powstrzymali swoją krytykę. Jednak niedawno w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie, na którym Agata Duda montuje przyłbice medyczne.

– Agata Kornhauser-Duda montuje przyłbice medyczne. Pierwsza partia trafi do ośrodka pomocy niepełnosprawnym. Plastikowe oprawki do masek od kilku dni powstają w Pałacu Prezydenckim z inicjatywy Pierwszej Damy. Produkcja odbywa się na działających przez całą dobę drukarkach 3D, udostępnionych 2 lata temu w celach pokazowych przez firmę Zortrax – brzmi opis pod zdjęciem.

I tak Agata Duda znowu znalazła się w centrum uwagi. Choć wielu internautów pochwaliło pracę pierwszej damy na rzecz społeczeństwa, żona Andrzeja Dudy mogła przeczytać również krytyczne komentarze. Część społeczeństwa stwierdziła, że publikacja takich materiałów ma służyć jedynie na rzecz kampanii przed zbliżającymi się wyborami prezydenckimi w maju.

– Dla mnie to jest HIT, kampania w pełni, szkoda gadać! Po trupach do celu – napisał jeden z internautów pod zdjęciem.

Trudno powiedzieć, jakie intencje miała Agata Duda. Natomiast jej zachowanie z pewnością nie spotkało się z całkowitą aprobatą społeczeństwa. Wiele osób uważa, że stan epidemii koronawirusa to sytuacja na tyle poważny, że nie powinien być wykorzystywana przed zbliżającymi się wyborami.

PIKIO.PL

Więcej postów

1 Komentarz

Komentowanie jest wyłączone.