Niezwykła TRAGEDIA w wojsku. Komandos postrzelił żołnierza. ZASKAKUJĄCE szczegóły

TRAGEDIA w wojsku

Podczas ćwiczeń wojskowych w Legionowie pod Warszawą doszło do groźnego zdarzenia. Jak informuje TVP Info, komandos z Jednostki Wojskowej Komandosów z Lublińca postrzelił innego żołnierza w brzuch. Mężczyzna przeżył i trafił do szpitala.

Portal tvp.info potwierdził informację u ppłk Artura Karpienko, rzecznika Żandarmerii Wojskowej.

„Po godzinie 12 na terenie ośrodka szkolenia policji w Legionowie doszło do takiego zdarzenia. Jeden żołnierz postrzelił drugiego, w wyniku czego postrzelony został przetransportowany do szpitala na ulicy Szaserów, gdzie udzielono mu pomocy medycznej. Na razie nie mamy dokładnych informacji dotyczących stanu zdrowia żołnierza.” – powiedział Karpienko.

Rzecznik potwierdził, że żołnierz, który strzelał to komandos z JWK z Lublińca. „Wiadomo na pewno, że żołnierze byli kochankami, kilka dni wcześniej doszło między nimi do kłótni, najprawdopodobniej co spowodowało tragedię”.

„Żołnierze z mazowieckiego oddziału Żandarmerii Wojskowej udali się na miejsce. Będą tam trwały czynności mające na celu ustalenie okoliczności zdarzenia. Ma się to odbywać pod nadzorem prokuratury.” – dodał Karpienko w rozmowie z TVP Info.

ŹR. TVP.INFO / MERITUM.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

8 Komentarze

Komentowanie jest wyłączone.