Na naszych oczach właśnie ziszcza się wizja Jackowskiego. Dalsza treść jego najgorszej przepowiedni jeszcze bardziej PRZERAŻA

Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski przewidział dramatyczne wydarzenia, które właśnie mają miejsce. Na naszych oczach przepowiednia wieszcza właśnie się spełnia. Kolejny, najbardziej przerażający fragment jego wizji ma dopiero nadejść.

Krzysztof Jackowski od lat zaskakuje Polaków swoimi przepowiedniami. Jasnowidz gorliwie asystuje służbom mundurowym, chętnie przyjmuje głośne, niewyjaśnione sprawy i prowadzi własne paranormalne śledztwa. Jego zdaniem, łatwiej jest zobaczyć przeszłość niż przewidzieć nadchodzące wydarzenia. Mimo to z dużą dokładnością opowiedział widzom swojego kanału o zbliżającej się katastrofie.

Krzysztof Jackowski i wizje na żywo

Krzysztof Jackowski dba o swoją wiarygodność, coraz częściej prezentując swoje przepowiednie na żywo. Jego kanał na Youtube ma już ponad 77 tysięcy subskrypcji i wciąż rośnie w siłę. Jasnowidz za pośrednictwem popularnej platformy wideo przestrzega przed nadciągającymi kataklizmami. Jego wizje dotyczą głównie niszczycielskiej, zbrodniczej działalności człowieka. Ostatnią transmisję na żywo wyemitował 18 września 2019 roku.

Podczas jednego z wcześniejszych wystąpień, Krzysztof Jackowski odniósł się do sytuacji na Bliskim Wschodzie. Według jego słów mieszkańcom Iranu groził poważny konflikt zbrojny, który zapoczątkować miały wrześniowe wydarzenia. Zgodnie z wizją wieszcza, rządy Arabii Saudyjskiej i Stanów Zjednoczonych zaostrzyły swoją politykę wobec Iranu, obciążając kraj odpowiedzialnością za atak bombowy sprzymierzonego z Iranem jemeńskiego Ruchu Huti na saudyjskie rafinerie. Amerykański polityk Mike Pompeo nazwał zamachy „aktem wojny”. W tej chwili władze USA ukarały Iran sankcjami, zbierają również koalicję przeciwko domniemanemu agresorowi. Krzysztof Jackowski już trzy miesiące temu zobaczył dwa sprzymierzone państwa, kierujące swoje siły na bliskowschodni kraj.

– Dziwna rzecz. Kojarzy mi się defilada. Jakieś święto narodowe w jakimś kraju – i uwaga – w trakcie tej defilady coś się stanie, coś się zacznie. Iran będzie zaatakowany z dwóch stron na raz. Wstaniemy rano i dowiemy się, że Iran został zaatakowany. Nie zawsze czas ma sens w jasnowidzeniu, ale punktem, gdzie będzie ten atak, to będzie wrzesień. Jeżeli dojdzie do ataku na Iran, Polska bardzo się zaangażuje w ten atak – zapowiedział jasnowidz 27 czerwca bieżącego roku w transmisji na YouTube.

Krzysztof Jackowski wie o Polsce więcej

Przepowiednia Jackowskiego zawiera w sobie element zaangażowania się Polski w konflikt zbrojny, co poniesie za sobą wiele negatywnych skutków. Jackowski ostrzega władze, przed wyciąganiem pochopnych wniosków i zbyt pochopnym angażowaniem się w tak bardzo zaognioną sytuację międzynarodową.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*