Znana modelka została ZAATAKOWANA przez muzułmanów! Nazwali ją rasistką przez jedno zdjęcie…

modelka została ZAATAKOWANA przez muzułmanów

Rozchwytywana modelka, Bella Hadid, została oskarżona przez muzułmanów o rasizm. Powód? Jedno zdjęcie, z którego musiała się nieźle tłumaczyć…

Modelka dodała na InstaStories fotkę przedstawiającą nogę i buta na tle arabskich samolotów. To wystarczyło, żeby rozwścieczyć wyznawców Allaha. Według nich, to zniewaga i przejaw rasizmu ze strony 22-latki. Zarzuty wydają się absurdalne, gdyż modelka jest córką Mohameda Hadida, palestyńskiego handlarza nieruchomościami. W jednym z wywiadów wyznała nawet, że jest „dumna z bycia muzułmanką”.

Część z komentatorów zaczęła nawet nawoływać do bojkotu marek, które mają podpisane kontrakty z modelką, mowa tu o m.in. Dior czy Calvin Klein. Wśród muzułmanów popularny stał się hasztag „#BellaHadidIsRacist”.

Na falę krytyki postanowiła odpowiedzieć sama zainteresowana, umieszczając przeprosiny w języku angielskim i arabskim:

„Piszę to, aby wyjaśnić kilka spraw, które leżą mi na sercu. Nigdy nie chciałam, aby moje posty szerzyły nienawiść wobec kogokolwiek, szczególnie wobec mojego własnego, pięknego i potężnego dziedzictwa kulturowego. Kocham i bardzo troszczę się o muzułmańską i arabską stronę mojej rodziny, jak i moich braci i siostry na całym świecie. Nie tylko mam wiele szacunku w głębi serca, ale też zawsze starałam się bronić tego, co uważam za słuszne, zwłaszcza w odniesieniu do wielkiego Bliskiego Wschodu. Zdjęcie mojego buta nie miało nic wspólnego z polityką. Przysięgam. Nawet nie zauważyłam samolotów w tle- taka jest prawda. Nigdy nie chciałam okazać braku szacunku dla tych linii lotniczych, nie mówiąc już o tych niesamowitych krajach. Uwielbiam te linie lotnicze, z ich najlepszymi samolotami i ludźmi. To był zwykły błąd wczesnym rankiem. Nie chciałam nikogo obrazić. Naprawdę przepraszam” – napisała.

Zdjęcie, które rozpętało aferę:

https://twitter.com/N3ro18/status/1140700176509743104?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1140702649664376836&ref_url=https%3A%2F%2Fmocnefakty.com%2Finformacje%2Fp%2Cznana-modelka-zostala-zaatakowana-przez-muzulmanow-nazwali-ja-rasistka-przez-jedno-zdjecie.html

MOCNEFAKTY.COM

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*