Najnowsze badania nie pozostawiają złudzeń. Imperium Rydzyka w OGROMNYM kryzysie

Tadeusz Rydzyk

Tadeusz Rydzyk zapewne nie spodziewał się, że nagle zmierzyć się będzie musiał z takimi problemami. Zostały przeprowadzane badania, które wyraźnie pokazują, że jego imperium ma poważne kłopoty. Duchowny zdecydowanie ma powody do zmartwień.

Tadeusz Rydzyk zapewne nie jest zadowolony z wyników ostatnich badań. Jak się okazało, TV Trwam została daleko w tyle względem innych programów, co wskazuje, w jak złej kondycji jest imperium duchownego z Torunia. Co więcej, kryzys jest naprawdę poważny i wymaga jak najszybszej interwencji, inaczej wszystko może legnąć w gruzach.

Tadeusz Rydzyk ma poważne kłopoty

W ostatnim czasie, za pomocą panelu Ariadna, zostały przeprowadzone badania na temat tego, które telewizje zdaniem Polaków są godne zaufania. Wyniki okazały się naprawdę zaskakujące, jednak większość badanych wciąż podtrzymywała, że żadna telewizja w Polsce nie podaje w pełni prawdziwych informacji. Mimo to bardzo wyraźnie widać, które media zostają daleko w tyle.

Wyniki ukazały, że najgorzej wypada TV Trwam, której dyrektorem jest właśnie Tadeusz Rydzyk. Okazało się, że ufa jej zaledwie 1% Polaków. Takie wnioski nie stawiają najlepszych prognoz dla duchownego z Torunia. Jeżeli w porę nie zacznie działać, TV Trwam będzie musiała zostać zdjęta z anteny przez brak zainteresowania widzów i słabe wyniki oglądalności.

Wiele osób zastanawia się jednak, jakim sposobem Rydzyk miałby przekonać do siebie wiernych, bowiem zdaniem wielu Polaków, już sama postać duchownego nie jest do końca godna zaufania. Gdy jednak kryzys jego imperium zacznie się coraz bardziej powiększać, może to dla niego oznaczać spore kłopoty, także te finansowe.

Której telewizji Polacy pomogą zaufać?

Zdecydowanym liderem wśród możliwych telewizji okazał się TVN. Zagłosowało na niego aż 25 % badanych Polaków. Tylko nieco mniejszy wynik otrzymał Polsat – 21%, widać więc kolosalną różnicę między tymi stacjami, a TV Trwam.  TVP również nie wypadło jednak najlepiej, co może być związane z często poruszanymi tam kontrowersyjnymi tematami oraz licznymi oskarżeniami o manipulację, które padały w ostatnim czasie. Zaledwie 13 % badanych uznało, że akurat ta telewizja jest godna ich zaufania.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

2 Komentarze

  1. to badanie było dostepne tylko dla członków społeczności Ariadna co stanowi niewielki procent polskiej społeczności, więc te dane sa nic nie warte. Dla niewiedzących ten Panel jest z ankietami za ktore dostaje sie punkty i potem wymienia na nagrody

  2. Takie badania nic nie znaczą. By zbadać rzeczywistą oglądalność telewizji w Polsce, to trzeba by spytać o to wszystkich Polaków a nawet wtedy nie wiadomo czy mówili by szczerze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*