SKANDAL! Wojewódzki pluje na katolików. To już przesada

Wojewódzki pluje na katolików

Wojewódzki Lichota, TVN. Nie po raz pierwszy w programie Kuby Wojewódzkiego dochodzi do skandalu, dlatego pewnie popularność jego programów drastycznie maleje szczególnie po tej „prawej stronie” społeczeństwa. Tym razem na antenie TVN oberwało się katolikom.

Jednym z głównych programów TVN jest show Kuby Wojewódzkiego. Były dziennikarz muzyczny zaprasza do swojego studia wiele znanych osobowości ze świata kultury, mediów, kina, a nawet polityki.

Kuba Wojewódzki TVN – show

Jednym z niedawnych gości programu Kuby Wojewódzkiego był aktor znany z filmu „Watacha” aktor Leszek Lichota. Panowie rozmawiali na wiele tematów, lecz jeden w szczególności przykuł uwagę internautów oraz widzów.

W programie aktor przyznał, że ma dwójkę dzieci i nie jest po ślubie. Jego dzieci nigdy nie miały chrztu, pierwszej komunii świętej, ani bierzmowania. Aktor przy tym podkreślił, że są szczęśliwe z tego powodu. Z całej sytuacji bardzo zadowolony wydawał się Kuba Wojewódzki oraz zgromadzona widownia.

WIDEO

Wojewódzki TVN : Internauci są wściekli

Komentarze pod urywkiem programu już nie były tak bardzo pozytywne, jak radość Wojewódzkiego. Internauci stwierdzili, że tego typu materiał ie powinien mieć miejsca. Dziennikarz oraz aktor dostali mocno po głowach, lecz wątpliwe aby cała sytuacja przyniosła jakiekolwiek pozytywne skutki w materii całej sprawy.

Nie brakowało również komentarzy mówiących wprost, że przyklaskując na takie zachowania Wojewódzki, nie może się dziwić tego, że jest stawiany po jednej ze stron konfliktu politycznego w naszym kraju. Czego to nie robi się dla podkręcania oglądalności.

WLOCIE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*