Jarosław Kaczyński cierpi niewyobrażalny ból. Męka prezesa. ZDJĘCIA

Codzienna rehabilitacja, do tego ciężka kuracja antybiotykowa a ostatnio, jak ustalił „Super Express”, wyczerpujące badania w szpitalu przy ul. Szaserów w Warszawie! Prezes Jarosław Kaczyński (69 l.) przechodzi od dłuższego czasu istną mękę spowodowaną chorym kolanem, dlatego jego nieformalnym zastępcą w partii został premier Mateusz Morawiecki (50 l.)!

Wystarczy spojrzeć na nasze zdjęcia, by się przekonać, że Jarosław Kaczyński nie jest w dobrej formie. Grymas bólu na jego schorowanej twarzy świadczy o jednym: lider obozu zjednoczonej prawicy cierpi każdego dnia. Nieuczesany, w rozciągniętej bluzie od pidżamy i kamizelce ubranej na lewą stronę. Takiego go jeszcze nie widzieliśmy. Poruszającemu się o kuli prezesowi każdy ruch sprawia niewyobrażalny ból. 

W poniedziałek Kaczyński znów trafił do szpitala na kilka godzin. – Prezes był na badaniach. Zostały one wyznaczone w momencie, kiedy opuszczał szpital po dłuższej hospitalizacji. Wszystko jest dobrze, wyniki badań ma dobre i samopoczucie też – zapewnia nas rzecznik PiS Beata Mazurek (51 l.). 
Ale już w nieoficjalnych rozmowach, politycy partii przekonują, że nie jest tak kolorowo z samopoczuciem prezesa. I właśnie dlatego część obowiązków na Morawieckiego zrzucił sam prezes. W piątek rozmawiali o kolejnych zadaniach przez kilka godzin. Morawiecki ma przede wszystkim mobilizować posłów PiS do walki w kampanii samorządowej, czuwać nad pracą w parlamencie, jeździć po kraju…

– Na pewno wśród potencjalnych następców Kaczyńskiego pojawia się nazwisko Morawieckiego, ale to kwestia dalekiej perspektywy – komentuje nam wiceszef klubu PiS Tadeusz Cymański (63 l.). – Morawiecki musi uważać. W PiS są politycy, którzy nie życzą mu najlepiej – dodaje nam inny polityk frakcji rządzącej. Tymczasem Kaczyńskiego czeka jeszcze operacja wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. Ale nie w wakacje, jak pierwotnie zakładano, ale dopiero po wyborach samorządowych, które prezes chce choć zdalnie nadzorować.

SE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

1 Komentarz

  1. Bolące stawy to naprawdę przykra i uciążliwa dolegliwość. Wiem coś o tym, bo tez przez pewien czas zmagałam sie z tym problemem. Mi pomogła maść uniwersalna z konopi która dzięki wysokiemu stężeniu CBD ma działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Polecam ją też na bolące mięśnie po większym wysiłku, wyleczyła mnie też z zakwasów. Kupić można oryginalna maść wyłącznie na tej stronce www konopiafarmacja pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*