Z maczetami napadli na dom polskiej rodziny w Irlandii. Nie żyje 35-letni mężczyzna

Uzbrojeni napastnicy napadli na dom polskiej rodziny w miejscowości Ballincollig w Irlandii. Nie żyje 35-letni mężczyzna. Jego żona trafiła do szpitala. Irlandzka policja opublikowała na Facebooku specjalny apel, by zgłaszać wszystkie informacje istotne w tej sprawie.

Do domu polskiej rodziny w miejscowości Ballincollig w hrabstwie Cork wdarła się grupa czterech uzbrojonych mężczyzn. Napastnicy mieli ze sobą m.in. maczety. Sprawcy brutalnie pobili 35-letniego Polaka i jego żonę. Jak informują „Irish Examiner” oraz „Evening Echo”, w domu było również dwoje małych dzieci, którym na szczęście nic się nie stało.

Polak prowadził własną firmę

Pobity mężczyzna zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Jego żona przebywa w szpitalu. Przeszła operację, a jej stan jest poważny. Według „Irish Examiner” Polak, który zginął w ataku nieznanych do tej pory sprawców, mieszkał w Irlandii od 5 lat. Wstępnie wiadomo, że prowadził własną działalność gospodarczą.

Policja prosi o pomoc

Na Facebooku irlandzkiej policji w związku z tragedią w Ballincollig opublikowano specjalny apel w języku polskim. Śledczy proszą o zgłaszanie wszystkich informacji, które mogą okazać się istotne dla funkcjonariuszy.

POLSATNEWS.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*