Polski pasażer Ryanair miał dość czekania w samolocie. „Wychodzę przez skrzydło” – obwieścił

Polski pasażer Ryanair niecierpliwił się, że samolot czeka na płycie lotniska po wylądowaniu. – Wychodzę przez skrzydło – poinformował resztę pasażerów i otworzył drzwi ewakuacyjne. Został aresztowany.

Samolot Ryanair z Wielkiej Brytanii wylądował w Maladze z godzinnym opóźnieniem. Pasażerowie byli zmuszeni czekać około 30 minut, aby obsługa naziemna zajęła się ich rejsem. Pasażer z Polski nie chciał jednak tracić czasu – opisuje „The Guardian”.

– Wychodzę przez skrzydło – obwieścił według świadka cytowanego przez „Daily Mail” 57-letni Polak i otworzył drzwi ewakuacyjne. Na nagraniu widać, jak wychodzi z samolotu ze swoim bagażem podręcznym i siada na skrzydle. W tle słychać śmiech pozostałych pasażerów.

Polskiemu pasażerowi nie było chyba jednak do śmiechu, ponieważ został aresztowany przez hiszpańskie służby. Prawdopodobnie czeka go gigantyczna grzywna.

W obronie Polaka stanął jeden z pasażerów. Powiedział „Daily Mail”, że 57-latek wysiadł z maszyny, ponieważ cierpiał z powodu astmy i nie mógł oddychać. Służby ignorowały jednak jego tłumaczenie.

GAZETA.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.