Szwajcar zabił luksusową prostytutkę z Polski. Zrobił to z miłości?

Szwajcarskie media wracają do głośnej sprawy zabójstwa luksusowej prostytutki z Polski. 25-letnia Justyna została zamordowana w 2014 roku w hotelu w Zurychu przez jednego ze swoich klientów, bogatego szwajcarskiego bankiera. Do tej pory motywy, które pchnęły 47-letniego wówczas mężczyznę do zbrodni były niejasne. Po trzech latach śledztwa szwajcarska prokuratura ujawniła treść aktu oskarżenia, z którego wynika, że bankier zabił piękną Justynę, ponieważ panicznie bał się porzucenia.

Justyna S. (†25 l.) pracowała w Szwajcarii jako tancerka erotyczna, ale dorabiała także jako dziewczyna do towarzystwa. I to właśnie za sprawą tego drugiego zajęcia zetknęła się z bogatym bankierem Robertem S.

Uroda Polki, nazywanej przez swoich klientów „Gwiazdą”, zauroczyła Szwajcara. Mężczyzna chciał się spotykać tylko z nią, by za hojne wynagrodzenie spełniać swoje perwersyjne zachcianki. W środowisku miał być znany ze swoich chorych skłonności do podduszania dziewczyn podczas wyuzdanego seksu. To musiało przerażać Justynę, ale nie potrafiła zerwać relacji z bankierem i nadal kontynuowała spotkania. Aż do pewnego wrześniowego dnia w 2014 roku, kiedy to wszelki ślad po niej zaginął.

O zniknięciu Justyny policję powiadomiła zaniepokojona rodzina. Okazuje się, że dziewczyna miała zarezerwowany lot do Polski, ale nie stawiła się na lotnisku. Wszystkie ślady prowadziły do Roberta S. To on jako ostatni miał się widzieć z Polką. Funkcjonariusze udali się do jego mieszkania w Kusnacht i tam dokonali makabrycznego odkrycia. Ciało Justyny znajdowało się w domowej piwnicy. Ukryte było w walizce umieszczonej w szafie chłodniczej na wino. Mężczyzna przyznał się do zabójstwa kochanki, lecz motywy jego działania do tej pory pozostawały niejasne.

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*