Marcinkiewicz wstrząśnięty książką byłej żony. Wydał oświadczenie

Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz po rozwodzie z Kazimierzem Marcinkiewiczem napisała książkę. Lektura pt. „Zmiana” szczegółowo opisuje związek i relacje z byłym premierem.

Polityk mimo iż nie wypowiada się na temat swojego życia publicznego, tym razem postanowił zrobić wyjątek. Wydał oświadczenie, które zatytułował „W obronie własnej”.

Związek Kazimierza i Isabel Marcinkiewiczów zakończył się w atmosferze skandalu. Równo rok po ogłoszeniu rozwodu, Izabela wydała książkę pt. „Zmiana”, w której opisuje swoje życie z politykiem. Jak zapowiedziała, w lekturze będzie można znaleźć sporo ciekawych historii bez cenzury.

– (…) Zapraszam Państwa do przeczytania mojej nowej książki – Zmiana. To moja prawdziwa historia, bez cenzury. Mam nadzieję, że uda mi się Państwa wzruszyć, zastanowić i zainspirować. Zapraszam – słyszymy z filmiku zamieszczonego na Facebooku.

Zapowiedź książki rzeczywiście zawiera skandaliczne treści i mocne oskarżenia:

– Nigdy mnie nie kochał – pisze Isabel. – Prawdziwa miłość przetrwa wszystko. Dziś już to wiem na pewno. Od 21 stycznia 2016 roku jestem wolna, a jeszcze rok temu myślałam, że do tego nie dojdzie, że rozwód to tylko straszenie mnie, po to abym się zmieniła, żebym stała się taką, jaką on chce mnie widzieć – tak brzmi fragment książki Izabeli.

Kazimierz Macinkiewicz, choć dotychczas nie komentował rewelacji na temat swojego życia prywatnego, tym razem postanowił zrobić wyjątek. Skomentował publikację byłej żony, zamieszczając wpis na swoim profilu na Facebooku.

– W obronie własnej. W związku z kolejnym, kłamliwym atakiem mojej żony Izabeli Olchowicz na mnie, jestem zmuszony przedstawiać fakty. Z Izą żyłem od 2009 roku. Od 2010 roku Iza nie pracuje i jest na moim wyłącznym utrzymaniu. Odszedłem od Izy cztery lata temu, w marcu 2013 roku, po wielu miesiącach kłótni. – napisał Marcinkiewicz

Według polityka, problemem dla Izabel były jego dobre kontakty z dziećmi z poprzedniego związku.

– Iza nie mogła zaakceptować moich dobrych relacji z dorosłymi już dziećmi – napisał Marcinkiewicz.

W kolejnej części komentarza zaznaczył, że przeprosił za swoje błędy wszystkich tych, których powinien.

– Wszystkich, których powinienem, za swoje błędy przeprosiłem. Od siedmiu lat nie wypowiadam się na temat moich spraw osobistych. Przepraszam jednak także Państwo za ciągłą, bezsensowną i kłamliwą obecność mojego życia osobistego w przestrzeni publicznej – czytamy dalej.

Przypomnijmy, że Kazimierz Marcinkiewicz zalegalizował związek z Izabel w sierpniu 2009 r. To małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Para rozwiodła się w 2016 roku.

Z poprzednią żoną – Marią – prawicowy polityk rozstał się właśnie dla młodej Isabeli. Z pierwszą żoną Kazimierz był 28 lat. Para ma czwórkę dorosłych już dzieci – Piotra, Urszulę, Macieja i Stanisława.

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*