Polka ofiarą islamskiej AGRESJI! Dziewczyna została pobita przez grupę nastolatków

Polska ambasada objęła opieką rodzinę pobitej w Austrii piętnastoletniej Polki. Dziewczyna została pobita przez grupę islamskich nastolatków, którzy oskarżyli ją… o zerwanie chusty z głowy jednej z muzułmańskich dziewczyn.

Zaczęło się od wyzwisk, później w ruch poszły pięści. – Oni chcieli mi w ten sposób dać nauczkę. Ona powiedziała innym, że zerwałam chustę z głowy jakiejś kobiety i wszyscy wpadli w szał – mówiła w rozmowie z austriackim portalem thelocal.at. Dodała, iż nie reagowała na uderzenia, ponieważ, gdyby to zrobiła, bicie byłoby zdecydowanie mocniejsze.

Polka ma żuchwę złamaną w dwóch miejscach. W szpitalu, w którym przebywała tydzień, wstawiono jej metalową płytkę i śruby. Dziewczyna nie może jeść, jedynie przyjmuje płyny. Jest także na silnych środkach przeciwbólowych.

Sprawa zapewne nie ujrzałaby światła dziennego, jako że napastnicy skutecznie zastraszyli swoją ofiarę, gdyby nie nagranie całego zajścia, które sami opublikowali w sieci, a którym zainteresowała się policja, a wcześniej media. W końcu również dziewczyna, którą media dla zagwarantowania jej anonimowości nazwały Patrycją, zdecydowała się mówić.

Jednym z napastników był nastoletni imigrant z Czeczenii, który trafił do Austrii w charakterze uchodźcy, znany już zresztą austriackim organom ścigania.

Do ataku doszło w centrum handlowym Danube Centre w Kagran, w dystrykcie wiedeńskim, które już wcześniej znalazło się w obiektywie mediów po tym, jak tzw. „Policja szariatu” zorganizowana przez mieszkających tam muzułmańskich Czeczeńców usiłowała egzekwować na przypadkowych osobach prawo szariatu.

ŹRÓDŁO: THE LOCAL, TVN24

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

2 Komentarze

  1. Brytyjczycy boją się milionów własnych muzułmanów ,więc szukają kozłów ofiarnych do linczu wśród innych nacji i wśród tych co do których bać się nie chcą lub nie bać mogą . Manifestują swoje niezadowolenie i agresję do obcych bo nie boją się im wytykać lub ich opluwać czy skopać – więc w zastępstwie strachu realnego widzą zagrożenie min. wśród Polaków .Podobnie jest w Austrii gdzie muzułmanie są pod ochroną poprawności politycznej i nieingerowania w ich postępowanie – stąd agresja do innych którzy mają inne zdanie lub mają obawy na podstawie wydarzeń faktycznych w Europie i widzą zagrożenie teraz i dalekowzrocznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.