Szwagierka Borkowskiego ODBIERZE mu dzieci? Kobieta przerywa milczenie

Ciężkie chwile w życiu Jacka Borkowskiego. Po tym jak stracił ukochaną żonę popadł w konflikt z rodziną zmarłej. Szwagierka i teściowa aktora wniosły sądowy proces w sprawie zabezpieczenia widzeń z dziećmi.

Jacek Borkowski w jednym z kolorowych tygodników opisał sytuację, gdy do jego mieszkania przyszła kuratorka. Teraz głos w sprawie zabrała siostra zmarłej Magdaleny Gotowieckiej.

Jacek Borkowski na początku roku pożegnał ukochaną żonę. Magdalena Gotowiecka zmarła w miesiąc po zdiagnozowaniu białaczki. Aktor dzielnie radzi sobie z odejściem partnerki. W wywiadach podkreśla, że musi być silny dla swoich dzieci – Jacka i Magdy. Niestety dodatkowych trosk w życiu aktora przysporzyła ostatnio rodzina zmarłej. W rozmowie z „Super Expressem” aktor wyznał, że szwagierka przywłaszczyła sobie kilka rzeczy po jego żonie. Kobieta zrobiła to bez jego wiedzy. Po tym incydencie szwagierka i teściowa Borkowskiego wniosły do sądu proces w sprawie zabezpieczenia widzeń z dziećmi. Aktor przeżył szok, gdy do jego drzwi zapukała kuratorka. Załamany stwierdził, że rodzina zmarłej żony chce odebrać mu dzieci.

Teraz głos w sprawie zajęła siostra Magdaleny Gotowieckiej. Kobieta przesłała oświadczenie tygodnikowi „Twoje Imperium”. Pisze w nim m.in., że jest jej bardzo przykro, iż aktor publicznie oskarżył ją i jej matkę o coś, co „nie jest prawdą i jedynie wynikało z nieporozumienia czy niedomówień”. Adriana Gotowiecka starała się również wyjaśnić kwestię przywłaszczenia rzeczy po zmarłej. Kobieta wartościowe przedmioty wzięła z domu aktora na prośbę umierającej siostry, a później wielokrotnie oferowała, że zwróci je Jackowi, nawet w obecności notariusza.

Wreszcie 22 marca 2016 r. przyjechała do domu szwagra, by oddać mu te przedmioty. „Odmówił ich przyjęcia” – pisze Gotowiecka w oświadczeniu. „Na moją prośbę o widzenie z dziećmi, stwierdził: na to są sądy, złóż pozew! Więc zrobiłam tak, jak sobie życzył. Złożyłyśmy z moją mamą wniosek o uregulowanie kontaktów z dziećmi. Głównie chodzi mi o możliwość porozumiewania się z nimi telefonicznie i przez internet. Jacek jest bardzo dobrym ojcem, jednym z najlepszych i nikt nie chce odbierać mu dzieci” – słowa szwagierki Borkowskiego przytacza „Twoje Imperium”.

SE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*