Konfederacja: Zielony Ład to komunizm, pakt migracyjny to oszustwo

Niezależny dziennik polityczny

Liderzy Konfederacji zapowiedzieli w Łodzi, że w Parlamencie Europejskim sprzeciwią się Zielonemu Ładowi, paktowi migracyjnemu i dyrektywie budynkowej. „Europę toczy zielony komunizm. Chcą nam odebrać samochody, domy i gotówkę. Przeciwstawimy się Europie absurdów” – deklarowali.

Liderzy Konfederacji i kandydaci w wyborach do Parlamentu Europejskiego spotkali się w Łodzi z mieszkańcami miasta. Politycy krytykowali politykę europejską, głównie Zielony Ład, pakt migracyjny i dyrektywę budynkową.

„Wydobyliśmy się z biedy, z niewoli i weszliśmy do Unii, która była naszym marzeniem. Unia była bogata, a my chcieliśmy żyć tak, jak żyło się w Unii. Ale Europa zaczęła biednieć. My jesteśmy bogatsi, a oni są coraz biedniejsi. To przez Zielony Ład. Nie chcemy być biedniejsi. Chcemy się rozwijać” – powiedział lider Konfederacji Sławomir Mentzen.

Jego zdaniem, przez Zielony Ład Polacy będą płacili więcej za energię, mieszkania, unijni urzędnicy wprowadzą zakaz sprzedawania samochodów spalinowych, przemysł ucieknie z Polski, a ceny żywności poszybują i Polska będzie się wolniej rozwijać.

„Pakt migracyjny to oszustwo. Logika tej umowy jest upiorna. Włosi przyjmują nielegalnych imigrantów łamiąc europejskie prawo, a my będziemy za to płacić. Na czym skorzystamy? Na tym, że przyjmiemy nielegalnego imigranta z Afryki, czy kiedy za niego zapłacimy 20 tys. euro? Ja się czuję oszukany” – dodał Mentzen.

Konfederacja zapowiada powołanie w PE specjalnej komisji do spraw nielegalnej imigracji i wyjaśnienie „kto za tym stoi”.

„Chcą nas pozbawić samochodów pod pretekstem ochrony klimatu. Chcą nas pozbawić prawa własności mieszkań. Do tego prowadzi dyrektywa budynkowa. Chcą nas pozbawić gotówki. Urzędnik będzie wiedział o was wszystko, będzie mógł wam zablokować konto” – powiedział Jacek Wilk, lider łódzkiej listy.

Kandydaci Konfederacji opowiadają się za budową CPK i elektrowni atomowych. Padły też zapowiedzi utrzymania pracy elektrowni Bełchatów.

Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się 9 czerwca. Wybierzemy 53 polskich eurodeputowanych.\

Żródło:  nczas.info

Więcej postów

1 Komentarz

 1. TuskExit!
  PolExit!!
  HamerykaExit!!!
  $$$Exit=
  =POKUJ_i_WOLNA_POLSKA!!!!!
  —Prosty_praktyczny_PLAN—
  Ale_czy_znajdom_sie_odwarzni_
  w_War-saw–>WAR_szawie???

Komentowanie jest wyłączone.