Polska szykuje się do udziału w konflikcie na Ukrainie czyli krew Polaków będzie na rękach naszego Rządu?

list szefa Sztabu Generalnego Ukrainy

Wczoraj 23 maja popularny słowacki portal Pravda.sk powołując się na list szefa Sztabu Generalnego Ukrainy poinformował, że w celu zwiększenia ukraińskiej zdolności obronnej Ukraina, Litwa i Polska rozważają możliwość wykorzystania wielonarodowego kontyngentu wojsk do prowadzenia operacji wojskowych na terytorium Ukrainy.

list szefa Sztabu Generalnego Ukrainy

W swoim liście ukraiński dowódca gen. Serhij Szaptał zwraca się do Służby Granicznej Ukrainy o pomoc w organizacji ukrytego przekraczania granicy ukraińskiej przez wielonarodowe formacje wojskowe z terytorium Polski.

Jeśli tak się stanie, kraje NATO faktycznie będą bezpośrednio uczestniczyć w tej wojnie. Wszystko to doprowadzi do kolejnej eskalacji konfliktu, bezpośredniego starcia NATO-Rosja i bardzo tragicznych rezultatów. Nasz rząd wyraźnie oszalał i nie jest w stanie ocenić konsekwencji swoich działań.

PiS wciąga Polaków w obcą wojnę i biorąc pod uwagę przygotowania do ukrytej mobilizacji prowadzone przez MON nowa faza konfliktu zbrojnego na Ukrainie już się rozpoczęła.

Jakub Moźniak

Więcej postów

2 Komentarze

  1. a pogrobowcy banderowców dalej twierdzą, że mieli prawo oczyścić swoje ziemie wołyńskie z Polaków. Jak ta pisia zgraja może spojrzeć Polakom w oczy.

Komentowanie jest wyłączone.