Armia USA nie zrealizowała celów rekrutacyjnych na ten rok

Armia USA nie zrealizowała celów rekrutacyjnych na ten rok
Armia podała, że w zakończonym w piątek roku fiskalnym udało jej się zrekrutować 45 tys. żołnierzy, nie osiągając zakładanych 60 tys.
  • Według Fox News, Armia nie była jedyną gałęzią wojska, która nie osiągnęła swoich celów rekrutacyjnych.
  • Wojskowi liderzy sądzą, że jeśli tendencje spadkowe będą się utrzymywać, Pentagon może być zmuszony do ponownej oceny zapotrzebowania na siły zbrojne…
  • … i znalezienia sposobów na uczynienie wojska bardziej atrakcyjnym zawodem dla malejącej liczby młodych Amerykanów, którzy mogą spełnić psychiczne i fizyczne wymagania do służby.

Armia amerykańska nie osiągnęła swoich rocznych celów rekrutacyjnych, spadając w tym roku o około 15 tys. lub 25% poniżej swoich limitów – potwierdziło w piątek wojsko. Walka o pozyskanie nowych rekrutów ma miejsce w czasie, gdy armia stara się realizować politykę administracji Bidena w zakresie “różnorodności, sprawiedliwości i integracji”.

Według Fox News, Armia nie była jedyną gałęzią wojska, która nie osiągnęła swoich celów rekrutacyjnych. Korpus Piechoty Morskiej (Marine Corps), który rozpoczyna każdy rok fiskalny z aż 50% swoich liczb, tym razem ma około 30%. Siły Powietrzne i Marynarka Wojenna osiągną 10% swoich celów na początku nowego roku fiskalnego.

Sekretarz armii Christine Wormuth powiedziała:

W najbardziej wymagającym roku rekrutacyjnym armii od początku istnienia sił ochotniczych, osiągniemy tylko 75% naszego celu rekrutacyjnego na rok fiskalny 22. Armia utrzyma swoją gotowość i spełni wszystkie nasze wymagania dotyczące bezpieczeństwa narodowego. Jeśli wyzwania związane z rekrutacją utrzymają się, będziemy czerpać z Gwardii i Rezerwy, aby wzmocnić siły aktywne i być może będziemy musieli okroić naszą strukturę sił.

Tendencje spadkowe

Armia ogłosiła w piątek, że udało jej się zrekrutować 45 tys. żołnierzy podczas roku fiskalnego, który zakończył się w piątek, nie osiągając celu 60 tys. Siły Powietrzne przyniosły 26 151 rekrutów, ściągając z puli opóźnionych wejść, aby spełnić swój cel, ale postawiły się w trudnej sytuacji, jeśli chodzi o rekrutację w przyszłym roku. Wojskowi liderzy wykorzystali zwiększone premie za przyjęcie do wojska i inne programy, aby spróbować zbudować swoje liczby w tym roku, ale twierdzą, że coraz trudniej jest konkurować z prywatnym przemysłem na ciasnym rynku pracy.

Patrząc w przyszłość, sądzą, że jeśli tendencje spadkowe będą się utrzymywać, Pentagon może być zmuszony do ponownej oceny zapotrzebowania na siły zbrojne i znalezienia sposobów na uczynienie wojska bardziej atrakcyjnym zawodem dla malejącej liczby młodych Amerykanów, którzy mogą spełnić psychiczne i fizyczne wymagania do służby.

W marcu raport opisał nowy obowiązkowy program szkoleniowy dla żołnierzy armii amerykańskiej dotyczący zaimków płciowych, który obejmował szkolenie oficerów w zakresie oferowania członkom armii “operacji zmiany płci”.

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Więcej postów