Lotos odpowiada na promocję Orlenu. Będzie rabat

Dziennik polityczny

Spółka Lotos Paliwa finalizuje właśnie prace nad wakacyjną promocją rabatową skierowaną do klientów programu lojalnościowego Navigator. Wystartuje ona 1 lipca – dowiaduje się Business Insider Polska.

Rabat w wysokości 30 gr na litr będzie dostępny dla aktywnych użytkowników programu Navigator – czyli takich, którzy mają zarejestrowaną odpowiednią kartę.

Jak wyjaśnia spółka, zarejestrować będzie można się na lotosnavigator.pl czy też pobierając aplikację Lotos Navigator i aktywując wirtualną kartę programu lub rejestrując wcześniej otrzymaną na stacji plastikową kartę.

– Podobnie jak nasza konkurencja zdecydowaliśmy się na wprowadzenie rabatów na tankowanie w okresie wakacyjnym, aby ułatwić klientom letnie podróże. Nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić wszystkich na stacje Lotosu, gdzie oprócz zniżki nadal można spróbować szczęścia w naszej wakacyjnej loterii – mówi Wojciech Weiss, prezes spółki Lotos Paliwa.

Przypomnijmy, z rabatem wynoszącym 30 gr na litr ruszył Orlen. Promocja jest dostępna dla posiadaczy karty VITAY od 27 czerwca.

BUSINESSINSIDER.COM.PL

Więcej postów