Poseł PiS miał poważny wypadek. Jest w ciężkim stanie

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Waldemar Olejniczak (60 l.) miał poważny wypadek samochodowy w okolicach Modlina pod Warszawą. Z nieoficjalnych informacji wynika, że jego stan jest bardzo ciężki. Polityk trafił do szpitala.

O wypadku Waldemara Olejniczaka jako pierwsze poinformowało Radio 7. Do wypadku samochodowego z udziałem posła PiS okręgu płockiego doszło w czwartek 19 maja w okolicach Modlina.

Jak podał Super Express, mężczyzna jechał samochodem, gdy na drogę nagle wybiegł łoś i uderzył w auto. Waldemar Olejniczak trafił do Szpitala Bielańskiego w Warszawie, z nieoficjalnych informacji wynika, że jego stan jest bardzo poważny. Informację tę potwierdziła Super Expressowi osoba z rodziny polityka.

Wiadomość o poważnym wypadku Olejniczaka podał też były poseł Jerzy Kozłowski. “Poseł Waldemar Olejniczak miał wypadek samochodowy. Jest w bardzo ciężkim stanie. Módlmy się” – przekazał w mediach społecznościowych.

Czytaj także:   Kulisy tragicznego wypadku motocyklisty, obok którego jechała Małgorzata Gersdorf. Niezależni eksperci ujawniają

Waldemar Olejniczak po raz pierwszy kandydował do Sejmu w 2015 roku z okręgu płockiego, jednak zdobył niewystarczającą liczbę głosów. Jednak jeszcze tego samego roku w grudniu zastąpił w parlamencie Wojciecha Jasińskiego.

Ponownie do Sejmu kandydował w 2019 roku i ponownie nie dostał się do parlamentu. Jeszcze tego samego roku zastąpił jednak w nim Marka Opiołę.

FAKT.PL

Więcej postów