Lista nepotyzmu. Ponad 350 osób związanych z politykami PiS na państwowych posadach

Lista nepotyzmu. Ponad 350 osób związanych z politykami PiS na państwowych posadach

Politycy PSL przygotowali listę działaczy obozu władzy, których zwą „tłustymi kotami z PiS”. Chodzi o ponad 350 polityków partii rządzącej, członków ich rodzin lub znajomych, którzy znaleźli zatrudnienie w spółkach skarbu państwa. — Uchwała PiS, według której rodziny posłów nie powinny zajmować lukratywnych posad w spółkach, niczego nie rozwiązuje — uważa rzecznik PSL Miłosz Motyka. — To dlatego że problem nie dotyczy tylko rodzin, choć takie oczywiście na naszej liście są. Na liście jest wielu działaczy PiS, ich znajomych i współpracowników. Słowa prezesa Kaczyńskiego, że „do polityki nie idzie się dla pieniędzy”, okazały się niespełnioną obietnicą.

Poniżej przedstawiamy pełną listę ludzi PiS w spółkach skarbu, przygotowaną przez działaczy PSL. Ludowcy opisują na niej także ekipy najważniejszych polityków Zjednoczonej Prawicy jako ich „teamy”. W ten sposób np. „team A. Duda” oznacza ludzi prezydenta, „team M. Morawiecki” to ludzie premiera, zaś „team Z. Ziobro” —ludzie ministra sprawiedliwości zatrudnieni w spółkach skarbu.

– PiS, czyli „pieniądze i spółki”, to prawdziwa nazwa partii – mówił rzecznik PSL Miłosz Motyka na konferencji prasowej, podczas której zaprezentowano listę nepotyzmu.

1. Tomasz Hinc – działacz PiS – Grupa Azoty

2. Mariusz Grab – działacz PiS – Grupa Azoty

3. Grzegorz Kądzielawski – działacz PiS – Grupa Azoty

4. Bartłomiej Litwińczuk – Team Z. Ziobro – Grupa Azoty

5. Tomasz Hryniewicz – Team J. Kowalski – Grupa Azoty

6. Zbigniew Paprocki – były radny PiS – Grupa Azoty

7. Michał Maziarka – radny PiS – Grupa Azoty

8. Wojciech Krysztofik – Ministerstwo Aktywów Państwowych – Grupa Azoty

9. Mieczysław Niedźwiedź – radny PiS – Grupa Azoty Prorem

10. Jacek Łabno – były radny PiS – Grupa Azoty Jednostka Ratownictwa Chemicznego Sp. z o. o.

11. Justyna Wójtowicz-Woda – radna PiS – Grupa Azoty Polskie Konsorcjum Chemiczne

12. Paweł Janka – kandydat na radnego PiS – Grupa Azoty Zakłady Fosforowe Gdańsk Sp. z o. o.

13. Krzysztof Podkański – były radny PiS – Grupa Azoty (STO-ZAP)

14. Marcin Matias – były radny PiS – Grupa Azoty Police Serwis

15. Jerzy Amonowicz – kandydat na radnego PiS – Grupa Azoty Police Serwis

16. Andrzej Łuc – kandydat na radnego PiS – Port Morski Police

17. Janusz Jagielski – były radny PiS – Port Morski Police

18. Dariusz Słaboszewski – Team J. Brudziński – Port Morski Police

19. Tomasz Pyfel – kandydat na radnego PiS – Port Morski Police

20. Tadeusz Gancarz – były radny PiS – Grupa Azoty Koltar

21. Piotr Toczek – działacz PiS – Grupa Azoty Koltar

22. Paweł Stańczyk – zast. prezydenta Ostrołęki z PiS – Grupa Azoty Kędzierzyn

23. Artur Kamiński – były radny PiS – Grupa Azoty Kędzierzyn

24. Bogdan Tomaszek – radny PiS – Grupa Azoty Kędzierzyn

25. Beata Zatoń-Kowalczyk – kandydatka na radną PiS – Grupa Azoty Kędzierzyn

26. Adam Lesiński – działacz PiS – Grupa Azoty Puławy

27. Piotr Regulski – działacz PiS – Grupa Azoty Puławy

28. Krzysztof Majcher – działacz PiS – Grupa Azoty Puławy

29. Jacek Nieścior – Team J. Sasin – Grupa Azoty Puławy

30. Krzysztof Kozłowski – były wojewoda z PiS/MSWiA – Grupa Azoty Police

31. Paweł Bakun – działacz PiS – Grupa Azoty Police

32. Jacek Goliński – brat posłanki PiS – Energa

33. Marek Kasicki – Team J. Sasin – Energa

34. Maciej Żołtkiewicz – kandydat na radnego PiS – Energa

35. Paweł Nogalski – były radny/działacz młodzieżówki PiS – Energa Kogeneracja

36. Alicja Klimiuk – działaczka PiS – Energa Operator

37. Wiesław Jasiński – Team M. Kamiński – Energa Operator

38. Piotr Niewiadomski – wiceprezydent Siedlec za PiS – Energa Elektrownia Ostrołęka

39. Andrzej Denis – były radny PiS – Energa OZE

40. Danuta Makowska – Team J. Kurski – Energa Operator

41. Łukasz Kowalski – działacz PiS – Energa Operator

42. Adam Niedziałek – radny PiS – Energa Operator

43. Grzegorz Kierozalski – radny PiS – Energa Obrót

44. Sylwia Kobyłkiewicz – Team D. Obajtek – Energa

45. Tomasz Wiatrak – Team D. Obajtek – Energa OZE

46. Piotr Dorawa – współpracownik PiS – Energa Obrót

47. Artur Czarnecki – Team D. Obajtek – Energa Obrót

48. Elżbieta Bugaj – Team D. Obajtek – Energa Obrót

49. Janusz Szurski – Team D. Obajtek – Energa Operator

50. Patryk Felmet – były radny PiS/ Team M. Horała – Energa OZE

51. Michał Stróżyk – radny PiS – Energa Obrót

52. Zbigniew Kulewicz – współpracownik PiS – Energa OZE

53. Krzysztof Kurt – współpracownik PiS – Energa OZE

54. Robert Harasimiuk – Team D. Obajtek – Energa OZE

55. Leszek Szymczak – radny PiS – Energa OZE

56. Ewa Rzymkowska – radna PiS – Energa Obrót

57. Stanisława Kasprzycka – kandydatka na posła PiS – Energa Obrót

58. Wojciech Żebrowski – kandydat na radnego PiS – Energa Elektrownie Ostrołęka

59. Piotr Meler – kandydat PiS na prezydenta Sopotu – Energa Elektrownia Ostrołęka

60. Jerzy Barzowski – radny PiS – Energa OZE

61. Szymon Szlósarczyk – współpracownik PiS – Energa Oświetlenie

62. Andrzej Stepnowski – kandydat PiS do Senatu – Energa Operator

63. Michał Wawryn – były działacz/współpracownik PiS – Energa Kogeneracja

64. Andrzej Kojro – był radny PiS – Energa Operator

65. Wojciech Drożdż – współpracownik PiS – Energa Operator

66. Zbigniew Piętka – działacz PiS – Energa Operator

67. Ireneusz Maślany – były radny PiS – Energa Operator

68. Paweł Szczeszek – współpracownik PiS – Enea

69. Rafał Mucha – brat Pawła Muchy – Enea

70. Renata Stefaniuk – żona posła PiS – Enea Połaniec

71. Cezary Ołdakowski – kandydat na radnego PiS – Enea Ciepło

72. Sławomir Hinc – były radny PiS – Enea Logistyka

73. Ireneusz Rogowski – radny PiS – Enea Serwis

74. Sławomir Szczot – działacz PiS – Enea Serwis

75. Dariusz Szymczak – radny PiS – Enea Centrum

76. Krzysztof Adamkiewicz – współpracownik PiS – Enea Centrum

77. Krzysztof Dembiński – radny PiS – Enea Centrum

78. Marzena Małek – była radna PiS – Enea Centrum

79. Łukasz Cicholski – syn posłanki PiS – Enea Centrum

80. Mirosław Jamroży – był radny PiS – Enea Pomiary

81. Rafał Gietka – działacz PiS – Enea Oświetlenie

82. Tomasz Szczegielniak – radny PiS – Enea

83. Marcin Pawlicki – radny PiS – Enea

84. Jan Mazurkiewicz – działacz PiS – Enea Wytwarzanie

85. Antoni Józwowicz – współpracownik PiS – Enea Wytwarzanie

86. Marcin Łukasiewicz – kandydat na posła PiS – Enea Wytwarzanie

87. Agnieszka Kruk – była wiceprezydent Chełma – Enea Wytwarzanie

88. Mariusz Kądziołka – były wiceprezydent Szczecina – Enea Oświetlenie

89. Zofia Paryła – Team D. Obajtek – Lotos

90. Cezary Godziuk – Team G. Bierecki – Lotos Asfalt

91. Krzysztof Rodzik – Team K. Jurgiel – Lotos Asfalt

92. Honorata Krysiewicz – Team J. Kowalski – Lotos Asfalt

93. Paweł Przychodzeń – Team M. Kamiński – Lotos Asfalt

94. Piotr Chylicki – Team M. Morawiecki – Lotos Asfalt

95. Mateusz Siepielski – Team K. Pawłowicz – Lotos Upstream

96. Jakub Kowaleczko – były radny PiS – Lotos Kolej

97. Dariusz Figura – radny PiS – Lotos

98. Jaromir Falandysz – radny PiS – Lotos Kolej

99. Grzegorz Strzelczyk – radny PiS – Lotos Petrobaltic

100. Grzegorz Ksepko – współpracownik PiS – Lotos Petrobaltic

101. Michał Bełbot – były radny PiS – Lotos Petrobaltic

102. Beata Iżyłowska – Team J. Śniadek – Lotos Petrobaltic

103. Piotr Karczewski – radny PiS – Lotos Petrobaltic

104. Sebastian Bojemski – Team M. Morawiecki – Lotos Paliwa

105. Adam Sekściński – były radny PiS – Lotos Oil

106. Aleksandra Jankowska – była radna PiS – Lotos Oil

107. Paulina Sala – Team D. Obajtek – Lotos Oil

108. Mirosław Wicki – współpracownik PiS – Lotos Oil

109. Filip Rdesiński – współpracownik PiS – Lotos Terminale

110. Mariusz Chłopik – współpracownik PiS – Lotos Terminale

111. Kamil Patynowski – radny PiS – Lotos Terminale

112. Anna Czabańska – żona K. Czabańskiego – Lotos Paliwa

113. Wojciech Dąbrowski – były wojewoda/radny PiS – PGE

114. Paweł Śliwa – były radny PiS – PGE

115. Ryszard Wasiłek – kandydat na radnego PiS – PGE

116. Wanda Buk – Ministerstwo Cyfryzacji – PGE

117. Paweł Cioch – współpracownik PiS – PGE

118. Janina Goss – Team J. Kaczyński – PGE

119. Tomasz Hapunowicz – były wójt z PiS – PGE

120. Grzegorz Kuczyński – Team J. Kaczyński – PGE

121. Marcin Kowalczyk – Team J. Sasin – PGE

122. Jan Frania – był radny PiS – PGE Dystrybucja

123. Janusz Magoń – były radny PiS – PGE Obrót

124. Jarosław Kwasek – współpracownik PiS – PGE Dystrybucja

125. Zbigniew Dżugaj – działacz PiS – PGE Dystrybucja

126. Lucjan Cichosz – były poseł i senator PiS – PGE Dystrybucja

127. Andrzej Olborski – radny PiS – PGE Dystrybucja

128. Marcin Karlikowski – kandydat na radnego PiS – PGE Energia Odnawialna

129. Andrzej Olszewski – kandydat na posła PiS – PGE Energia Odnawialna

130. Paweł Mazurkiewicz – Team K. Tchórzewski – PGE Energia Odnawialna

131. Lucyna Kwiatos – współpracowniczka PiS – PGE Energia Odnawialna

132. Paweł Zołoteńki – współpracownik PiS – PGE Energia Odnawialna

133. Krzysztof Falkowski – był radny PiS – PGE Systemy

134. Robert Choma – był prezydent Przemyśla z PiS – PGE Obrót

135. Waldemar Szumny – radny PiS – PGE Obrót

136. Maciej Jankiewicz – były radny PiS – PGE Energia Ciepła

137. Katarzyna Polak – radna PiS – PGE Energia Ciepła

138. Magdalena Derlatka-Miodowska – Team J. Kwieciński – PGE Energia Ciepło

139. Tomasz Wiśniewski – Team M. Morawiecki – PGE GiEK

140. Anna Kęzik – radna Warszawy – Fundacja PGE

141. Paweł Kurtyka – współpracownik PiS – PGE Baltica

142. Michał Czarnik – Team A. Duda – PGE Lumi

143. Marcin Rolski – były radny PiS – PGE Lumi

144. Dorota Skrzypek – kandydatka na posłankę PiS – PGE Lumi

145. Paweł Majewski – współpracownik PiS – PGNiG

146. Robert Perkowski – były radny PiS – PGNiG

147. Roman Gabrowski – były radny PiS – PGNiG

148. Paweł Kozyra – Team W. Jasiński – PGNiG Obrót Detaliczny

149. Krzysztof Bączyk – Team Z. Ziobro – PGNiG Exalo Drilling

150. Robert Więckowski – działacz PiS – Polska Spółka Gazownictwa

151. Jakub Kowalski – radny PiS – Polska Spółka Gazownictwa

152. Jarosław Głowacki – radny PiS – PGNiG Termika

153. Filip Ostrawski – współpracownik PiS – PGNiG Gas-Trading

154. Tymoteusz Pruchnik – współpracownik PiS – PGNiG Gas-Trading

155. Dariusz Dumkiewicz – Team L. Sprawka (bliski posła PiS) – PGNiG Serwis

156. Dominik Zaremba – syn kierowcy polityków PiS – EuRoPol Gas

157. Marcin Szczudło – mąż posłanki PiS – PGNiG Obrót Detaliczny

158. Robert Gut – współpracownik PiS – PGNiG Obrót Detaliczny

159. Karol Tchórzewski – syn K. Tchórzewskiego posła PiS – PGNiG Exalo Drilling

160. Marian Żołyniak – były radny PiS – Polska Spółka Gazownictwa

161. Lucyna Podhalicz – Team M. Kuchciński – PGNiG Technologie

162. Konrad Fuśnik – był radny PiS – PGNiG Termika

163. Izabela Wierzchowska – działaczka PiS – PGNiG Termika

164. Joanna Gepfert – współpracowniczka PiS – PGNiG Termika

165. Jan Stępkowski – były radny PiS – PGNiG Termika Energetyka Rozproszona

166. Radosław Skrzetuski – były radny PiS – PGNiG Termika Energetyka Rozproszona

167. Nikodem Matusiak – syn posła PiS – PEC Tychy (zarekomendowany przez Tauron Ciepło)

168. Józef Wierzbowski – Team J. Sasin – EuRoPol Gaz

169. Grzegorz Peczkis – były senator PiS – Tauron

170. Andrzej Furmanik – kandydat PiS na radnego – Tauron Kopalnia Wapienia Czatkowice

171. Marcin Wawrzyniak – Trybunał Stanu z rekomendacji PiS

172. Maciej Więckowski – był radny PiS – Tauron Wydobycie

173. Leszek Piechota – działacz PiS – Tauron Wytwarzanie

174. Marek Ryszka – współpracownik PiS – Tauron Wytwarzanie

175. Ewa Jankowska – Team A. Soboń – Tauron Wytwarzanie

176. Wojciech Przepadło – działacz PiS – Tauron Wytwarzanie

177. Krzysztof Woźniak – były radny PiS – Tauron Dystrybucja

178. Robert Zasina – współpracownik PiS – Tauron Dystrybucja

179. Tomasz Jachna – działacz PiS – Tauron Dystrybucja

180. Waldemar Skomudek – działacz PiS – Tauron Dystrybucja

181. Krzysztof Durkalec – działacz PiS – Tauron Dystrybucja

182. Karol Sońta – były radny PiS – Tauron Dystrybucja

183. Wojciech Nastula – radny PiS – Tauron Dystrybucja

184. Magdalena Szymczuk – była radna PiS – Tauron Obsługa Klienta

185. Mariusz Paczkowski – współpracownik PiS – Tauron Ekoenergia

186. Witold Olech – Team B. Szydło – Tauron Sprzedaż

187. Mariusz Andrzejewski – działacz PiS – Tauron Sprzedaż

188. Józef Gawron – były radny PiS – Tauron Kopalnia Wapienia Czatkowice

189. Ryszard Maziar – Team J. Sasin – Tauron

190. Artur Warzocha – były senator PiS – Tauron Nowe Technologie

191. Piotr Apollo – Team A. Bielan – Tauron Nowe Technologie

192. Grzegorz Hlebowicz – radny PiS – Tauron Nowe Technologie

193. Piotr Wójcik – radny PiS – Tauron Dystrybucja Pomiary

194. Zdzisław Filip – Team B. Szydło/były radny PiS – Tauron Nowe Jaworzno

195. Barbara Łuszcz – współpracowniczka PiS – Tauron Wsparcie

196. Dariusz Zagdański – radny PiS – Tauron Wsparcie

197. Włodzimierz Dola – Team M. Morawiecki – PL.2012+

198. Monika Borzdyńska – współpracowniczka PiS – PL.2012+

199. Artur Murawski – Team J. Sasin – PL.2012+

200. Sabina Bigos-Jaworowska – Team B. Szydło – PL.2012+

201. Michał Góras – radny PiS – PL.2012+

202. Cezary Jurkiewicz – radny PiS – PL.2012+

203. Marcin Zarzecki – Team P. Gliński – Polska Fundacja Narodowa

204. Mikołaj Wild – były wiceminister skarbu państwa – Centralny Port Komunikacyjny

205. Seweryn Szwarocki – kandydat PiS na radnego – Centralny Port Komunikacyjny

206. Leszek Skiba – kandydat PiS do Sejmu – Bank Pekao

207. Jerzy Kwieciński – były minister PiS – Bank Pekao

208. Michał Kaszyński – Team B. Szydło – Bank Pekao

209. Maks Kraczkowski – były poseł PiS – PKO BP

210. Mieczysław Król – były radny PiS – PKO BP

211. Maciej Łopiński – Team A. Duda – PKO BP

212. Tomasz Zdzikot – były radny PiS – Poczta Polska

213. Andrzej Bodziony – był radny PiS – Poczta Polska

214. Wiesław Włodek – działacz PiS – Poczta Polska

215. Zbigniew Dżugaj – działacz PiS – Poczta Polska

216. Artur Stroka – kandydat PiS na radnego – Jastrzębska Spółka Kolejowa JSW

217. Maciej Wieprzkowicz – były radny PiS – Jastrzębska Spółka Kolejowa JSW

218. Tadeusz Sławik – radny PiS – Jastrzębska Spółka Kolejowa JSW

219. Krzysztof Mentlik – radny PiS – JSW Centralne Laboratorium Pomiarowo Badawcze

220. Michał Urgoł – radny PiS – JSU

221. Łukasz Kasza – radny PiS – JSU

222. Grzegorz Muszyński – były radny PiS – JSW Innowacje

223. Mariusz Wielkopolan – radny PiS – JSW Innowacje

224. Robert Sołek – współpracownik PiS – JSW Innowacje

225. Łukasz Dwornik – kandydat PiS na radnego – JSW Szkolenie i Górnictwo

226. Antoni Augustyn – Team G. Matusiak – JSW Szkolenie i Górnictwo

227. Grzegorz Janik – były poseł PiS – JSW Szkolenie i Górnictwo

228. Małgorzata Zarychta-Surówka – radna PiS – JSW Koks

229. Jarosław Szlachetka – burmistrz Myślenic z PiS – Przedsiębiorstwo Budowy Szybów

230. Sławomir Brzeziński – Team P. Jaki – Węglokoks

231. Janusz Gałkowski – były senator PiS – Spółka Restrukturyzacji Kopalń

232. Janusz Smoliło – działacz PiS – Spółka Restrukturyzacji Kopalń

233. Szymon Ruman – Ministerstwo Cyfryzacji – Huta Łabędy

234. Sebastian Chwałek – działacz PiS – Polska Grupa Zbrojeniowa

235. Bogdan Borkowski – kandydat PiS na radnego – Polska Grupa Zbrojeniowa

236. Paweł Olejnik – Team M. Błaszczak – Polska Grupa Zbrojeniowa

237. Dariusz Nowak – działacz PiS – Agencja Mienia Wojskowego

238. Marcin Wierzchowski – radny PiS – AMW Rewita

239. Karol Rukszto – kandydat PiS na radnego – AMW Kwatera

240. Dariusz Lasocki – były radny PiS – AMW Kwatera

241. Anna Adamczyk – Team M. Błaszczak – AMW Kwatera

242. Marek Makuch – były radny PiS – AMW Sinevia

243. Łukasz Kudlicki – Ministerstwo Obrony Narodowej – AMW Sinevia

244. Marcin Chludziński – współpracownik PiS – KGHM

245. Paweł Gruza – Ministerstwo Skarbu Państwa/Min. Finansów – KGHM

246. Andrzej Kisielewicz – kandydat PiS do PE – KGHM

247. Agnieszka Winnik-Kalemba – Team E. Witek – KGHM

248. Leszek Rybak – były wiceprezydent Głogowa z PiS – KGHM Energetyka

249. Piotr Paszko – Team D. Jackiewicz – KGHM Energetyka

250. Piotr Karwan – radny PiS – KGHM Energetyka

251. Marek Litwiński – działacz PiS – WPEC Legnica

252. Halina Rosiak – radna PiS – WPEC Legnica

253. Cezariusz Lesisz – Team M. Morawiecki – KGHM Metraco

254. Stefan Świątkowski – współpracownik PiS – KGHM Metraco

255. Bogumił Gwoździk – działacz PiS – Bipromet KGHM

256. Andrzej Jaroch – radny PiS – KGHM Cuprum

257. Krystian Mieszkała – były radny PiS – KGHM Cuprum

258. Wacław Szetelnicki – były radny PiS – Centrum Badań Jakości KGHM

259. Maciej Przerwa – radny PiS – Centrum Badań Jakości KGHM

260. Artur Mackiewicz – radny PiS – Centrum Badań Jakości KGHM

261. Zbigniew Bytnar – były radny PiS – Pol-Miedź Trans

262. Kasjan Wyligała – współpracownik PiS – Pol-Miedź Trans

263. Radosław Pobol – były radny PiS – Mercus Logistyka

264. Przemysław Bożek – kandydat PiS na prezydenta Głogowa – Mercus Logistyka

265. Zbigniew Hajłasz – działacz PiS – KGHM TFI

266. Łukasz Ciołek – były radny PiS – Interferie

267. Paweł Stolarczyk – radny PiS – Interferie

268. Eugeniusz Stain – kandydat PiS na radnego – Uzdrowisko Połczyn PGU

269. Ireneusz Łojek – były radny PiS – Uzdrowiska Świeradów-Czerniawa

270. Wojciech Zembik – radny PiS – Uzdrowisko Cieplice

271. Roman Kulczycki – kandydat PiS do Sejmu – Uzdrowisko Cieplice

272. Marek Waszkowiak – radny PiS – Inter Balt

273. Tadeusz Bałuch – kandydat PiS na radnego – Inter Balt

274. Agnieszka Chilmon – Ministerstwo Środowiska – Inter Balt

275. Maciej Bąk – Team G. Bierecki – Morski Port Gdynia

276. Witold Reclaf – działacz PiS – Morski Port Gdynia

277. Kamil Tarczewski – były radny PiS – Port Gdańsk

278. Piotr Koenig – działacz PiS – Port Gdańsk

279. Dorota Arciszewska-Mielewczyk – była posłanka PiS – Polskie Linie Oceaniczne

280. Dorota Płotka – radna PiS – Polskie Linie Oceaniczne

281. Kazimierz Drzazga – były radny PiS – Morskie Porty Szczecin-Świnoujście

282. Małgorzata Jacyna-Witt – radna PiS – Stocznia Szczecińska Wulkan

283. Andrzej Walkowiak – były poseł i radny PiS – Fabryka Obrabiarek do drewna w Bydgoszczy

284. Tomasz Broniowski – radny PiS – Kopalnia Soli Wieliczka

285. Borys Borówka – były radny PiS – Kopalnia Soli Bochnia

286. Łukasz Słoniowski – były radny PiS – Krakowski Park Technologiczny

287. Emilia Hermaszewska – żona europosła PiS – Armatura Kraków

288. Tomasz Rega – były radny PiS – Krajowa Spółka Cukrowa

289. Zdzisław Salus – Team J. Kaczyński – Krajowa Spółka Cukrowa

290. Artur Niczyporuk – współpracownik PiS – Lubelski Rynek Hurtowy

291. Łukasz Reszka – starosta z PiS – Lubelski Rynek Hurtowy

292. Arkadiusz Szymoniuk – działacz PiS – Lubelski Rynek Hurtowy

293. Piotr Breś – radny PiS – Totalizator Sportowy

294. Jarosław Porwich – kandydat PiS do Sejmu – Agencja Rozwoju Przemysłu

295. Antoni Duda – stryj A. Dudy – PKP Cargo

296. Wiesław Pióro – były radny PiS – Uzdrowisko Krynica-Żegiestów

297. Danuta Lelito – była radna PiS – Uzdrowisko Krynica-Żegiestów

298. Przemysław Gawłowski – były radny PiS – Uzdrowisko Krynica-Żegiestów

299. Tomasz Górnicki – Team M. Morawiecki – Polski Holding Nieruchomości

300. Tomasz Sztonyk – Team M. Morawiecki – Polski Holding Nieruchomości

301. Tomasz Karusewicz – Team J. Brudziński – TUW PZU

302. Wojciech Dębski – były burmistrz Pułtuska z PiS – PZU Tower Inwestycje

303. Anna Sotek – współpracowniczka PiS – PZU Tower Inwestycje

304. Aleksandra Dołhan – była radna PiS – PZU Centrum Operacji

305. Dorota Penger – była radna PiS – PZU Centrum Operacji

306. Grzegorz Janas – kandydat PiS do Sejmu – PZU Centrum Operacji

307. Patrycja Kotecka – żona Z. Ziobro – Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń

308. Marcin Majerowski – kandydat PiS na radnego – PTE PZU

309. Daniel Obajtek – Wszystko Może! – PKN Orlen

310. Zbigniew Leszczyński – Team P. Jaki – PKN Orlen

311. Patrycja Klarecka – Team M. Morawiecki – PKN Orlen

312. Armen Artwich – Team M. Morawiecki – PKN Orlen

313. Jan Szewczak – były poseł PiS – PKN Orlen

314. Wojciech Jasiński – były minister skarbu i poseł PiS – PKN Orlen

315. Anna Wójcik – Team M. Morawiecki – PKN Orlen

316. Andrzej Kapała – Team M. Morawiecki – PKN Orlen

317. Jadwiga Lesisz – Team M. Morawiecki – PKN Orlen

318. Izabela Kucińska-Świgost – działaczka PiS – Orlen Administracja

319. Marek Pietrzak – były radny PiS – Orlen Asfalt

320. Waldemar Hudomięcki – były radny PiS – Orlen Aviation

321. Mariusz Rusiecki – radny PiS – Orlen Aviation

322. Sylwia Iwańczuk – Team K. Jurgiel – Orlen Aviation

323. Anna Moskwa – Ministerstwo Gospodarki Morskiej – Orlen Baltic Power

324. Piotr Guział – Team P. Jaki – Orlen Budonaft

325. Jarosław Nosal – współpracownik PiS – Orlen Centrum Serwisowe

326. Paweł Stępkowski – współpracownik PiS – Orlen Centrum Serwisowe

327. Łukasz Porażyński – Team M. Morawiecki – Orlen Deutschland

328. Leszek Jakubów – współpracownik PiS – Orlen Koltrans

329. Hanna Mazur – była radna PiS – Orlen Koltrans

330. Piotr Szpakowicz – były radny PiS – Orlen Laboratorium

331. Wioletta Kandziak – Team D. Obajtek – Orlen Centrum Usług Korporacyjnych

332. Łukasz Lipiec – współpracownik PiS – Orlen Ochrona

333. Janusz Fudała – współpracownik PiS – Orlen Oil

334. Daniel Kołada – działacz PiS – Orlen Paliwa

335. Adam Rogacki – były poseł PiS – Orlen Paliwa

336. Jakub Opara – były radny PiS – Orlen Paliwa

337. Krzysztof Zaremba – były poseł PiS – Orlen Paliwa

338. Joanna Zięba – Team D. Obajtek – Orlen Południe

339. Paweł Pachniewski – działacz PiS – Orlen Projekt

340. Paweł Majewski – KPRM/Ministerstwo Cyfryzacji/MSWiA – Orlen Upstream

341. Michał Orzeszek – działacz PiS – Orlen Upstream

342. Jarosław Chmielewski – działacz PiS/były radny PiS – Anwil

343. Tomasz Zbróg – były radny PiS – Anwil

344. Halina Szymańska – Team A. Duda – Anwil

345. Marcin Puchalski – działacz PiS – Orlen Centrum Edukacji

346. Błażej Krawczyszyn – Team D. Jackiewicz – IKS Solino

347. Maciej Libiszewski – Team J. Kaczyński – Unipetrol

348. Jakub Szurski – Team D. Obajtek – Unipetrol

349. Małgorzata Sadurska – była posłanka PiS / KPRP – PZU SA

350. Ernest Bejda – CBA / kandydat PiS do Sejmu – PZU SA

351. Maciej Rapkiewicz – Team P. Jaki – PZU SA

352. Paweł Mucha – radny PiS – PZU SA

353. Maciej Zaborowski – Team D. Obajtek – PZU SA

354. Kazimierz Kuberski – były wiceminister w MRPiPS – PZU Zdrowie

355. Oliwier Kubicki – radny PiS – PZU Zdrowie

356. Dominik Witek – kandydat PiS na radnego – PZU Zdrowie

357. Aleksandra Agatowska – Team A. Duda – PZU Zdrowie

onet.pl

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*