Andrzej Duda i Agata Duda przyłapani na czułościach. Małe dzieci patrzyły z niedowierzaniem

Andrzej Duda i Agata Duda są małżeństwem z długim stażem. Pobrali się będąc bardzo młodymi ludźmi. Jednak mimo wielu lat wspólnego życia, nadal jest między nimi ogromne uczucie. Para prezydencka nie zważa na nic, gdy chce obdarzyć się czułym gestem. Tak było ostatnio. Na wszystko patrzyły małe dzieci.

Agata Duda często towarzyszy mężowie w jego oficjalnych wyjazdach, wizytach, bierze udział w państwowych uroczystościach. Jako pierwsza dama ma także wiele własnych obowiązków. Często spotyka się z uczniami szkół i różnych placówek wychowawczych lub zaprasza ich do siebie do Pałacu Prezydenckiego. Obecność dzieci jest dla Agaty Dudy szczególnie ważna i cenna, bo pierwsza dama przez długie lata była nauczycielką języka niemieckiego. Kontakt z dziećmi i młodzieżą ceni sobie najbardziej. Niestety, przez pandemię koronawirusa musiała spotkania przenieść do sieci i kontaktować się z młodymi ludźmi zdalnie. Teraz jednak pojawiły się pierwsze osobiste spotkania. Do Pałacu zostały zaproszone dzieci z placówki, którą opiekują się siostry kapucynki Najświętszego Serca Jezusa. – Siostry tworzą placówki typu rodzinnego, w których najmłodsi dorastają w miłości, poczuciu bezpieczeństwa i akceptacji, w odpowiednich warunkach do nauki i rozwoju zainteresowań – napisano na Instagramie pierwszej damy.

Wrzucono do sieci także kilka zdjęć, jedno z nich szczególnie zwraca uwagę: para prezydencka została przyłapana na czułościach i uchwycona na zdjęciu! Widać, jak Andrzej Duda z wielką miłością całuje żonę w policzek. Para prezydencka nie wstydzi się swoich uczuć i potrafi okazać sobie czułe gesty nawet przy gościach, w  tym wypadku siostrach z dziećmi. Z pewnością gości zaskoczył ten gest, ale pokazał też, że para prezydencka jest naturalna i obdarza siebie pięknym uczuciem. Zdjęcia są  wprost urocze! Sami zobaczcie. 

se.pl

1 Komentarz

Komentowanie jest wyłączone.