Jasnowidz Jackowski miał wizję o powrocie Donalda Tuska! “PiS może nie doczekać następnych wyborów”

Jasnowidz Jackowski miał wizję o powrocie Donalda Tuska! "PiS może nie doczekać następnych wyborów"

Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej znanych jasnowidzów współczesnej Polski. W trakcie audycji, które prowadzi na żywo dzieli się ze słuchaczami wizjami przyszłości. Nie inaczej było podczas ostatniego wirtualnego spotkania z fanami. Jasnowidz Jackowski mówił o powrocie Donalda Tuska oraz o tym, jakie to, wedle jego przepowiedni, może nieść konsekwencje dla PiSu. Przeczytajcie najnowszą przepowiednię jasnowidza Jackowskiego.

Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej znanych jasnowidzów współczesnej Polski. W trakcie audycji, które prowadzi za pośrednictwem swojego kanału na portalu YouTube dzieli się ze słuchaczami wizjami przyszłości. Często w trakcie spotkań na żywo z fanami odpowiada na ich pytania, które dotyczą wojen, polityki czy tego, jak dalej potoczy się sytuacja związana z pandemią. Podobnie było w trakcie ostatniej audycji. Jasnowidz Jackowski mówił o tym, co zobaczył w swojej wizji i co w związku z tym, według niego, ma się stać już w sierpniu. Jednak nie mówił tylko o tym.

Jasnowidz Jackowski mówi o Donaldzie Tusku

W trakcie ostatniego spotkania ze słuchaczami jasnowidz Krzysztof Jackowski mówił o Donaldzie Tusku. Co usłyszeli jego fani?

– Pytaliście o powrót pana Tuska. Jest ten powrót. Wydawać by się mogło, że wchodzi przebojowo – rozpoczął swoją wizję jasnowidz Jackowski. –  Natomiast w tym może być pewien znak. W powrocie Tuska do Platformy Obywatelskiej. Pamiętacie, jak mówiłem, że kojarzy mi się to, że PiS może nie doczekać następnych wyborów. Może zrzucić z siebie, jak to określiłem, władzę. Powiem państwu tak: z PiSu odchodzą pewne jednostki, PiS zaczyna mieć problem z większością sejmową i nagle pojawia się Tusk. Może się pojawiać Tusk dlatego, że partie opozycyjne zauważyły, że w koalicji rządzącej dochodzi do rozłamu i może dojść do przedwczesnych wyborów. Platforma ma słabe notowania. Uważam, że Tusk dochodzi do Platformy w momencie awaryjnym, gdzie PO może przypuszczać, że może dojść do przedwczesnych wyborów, w których Hołownia mógłby sporo zabrać głosów Platformie. I PO twarzą Tuska chce dać hamulec temu. Może bardzo poważnie pokrzyżować plany Hołowni. Nie jest wykluczone, że najbliższe miesiące będą właśnie takie, jak przedstawiałem w swojej wizji, że PiS zrzuci z siebie władzę – mówił jasnowidz Jackowski i dodał: –  Dlaczego tak to nazywam? Z jednej przyczyny. Obecna sytuacja w naszym kraju jest sytuacją dziwną. Wszak rząd mówi o dziwnym sukcesie gospodarczym naszego kraju, o jakimś nowym ładzie, dużych pieniądzach dla obywateli, odbudowie gospodarki. Wszystko ładnie, pięknie, ale w tych opowieściach nie sumuje się potężnego długu przed zarazą i tego co doszło w czasie zarazy. W tym wypadku pozornie wygląda to dobrze. To wygląd atak, jakby politycy chcieli zaciemnić nam obecną sytuację – zakończył Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa.

se.pl

6 Komentarze

  1. Ten gość jest tak nawiedzony że szok .Potencjalny obserwator za dochodzi do takich samych wniosków. A ten mag na 100 swojch wizji trawi 1.Przynajmnie gość ma za co żyć.

  2. Ten gość jest tak nawiedzony że szok .Potencjalny obserwator za dochodzi do takich samych wniosków. A ten mag na 100 swojch wizji trawi 1.Przynajmnie gość ma za co żyć.

  3. Jeżeli pis odda władzę to tylko dla tego ,że już wykończył Polskę. Odejdzie i z tylnych siedzeń będzie rył dalej . Trzeba być debilem ,żeby nie wiedzieć ,że teraz Polsce może pomóc tylko samozaparcie ciężka praca . Jak po kilku latach uda się stanąć na nogi to pis wróci i znowu zadłuży ,nakradnie i hulaj pis piekła nie ma bo ksiądz u boku z rozgrzeszeniem będzie czekał .

Komentowanie jest wyłączone.