Andrzej Duda skomentował szczepienie Szymona Hołowni. Takiej BURZY nie wywołał już dawno

szczepienie Szymona Hołowni

Andrzej Duda broni Szymona Hołowni. Na profilu prezydenta RP pojawił się wpis odnoszący się do hejtu, jaki spotkał lidera Ruchu Polska 2050. Były dziennikarz telewizyjny pochwalił się w mediach społecznościowych, że zaszczepił się na koronawirusa, wykorzystując czwartkowe zamieszanie z rejestracją na przyjęcie szczepionki. Internauci nie mieli dla Hołowni żadnej litości, ale prezydent Andrzej Duda zaapelował, by powstrzymali się od hejtu, jako że w Wielkanoc przynosi on tylko wstyd.

Andrzej Duda broni Szymona Hołowni. Prezydent RP skomentował na swoim profilu twitterowym hejt, jaki spotkał lidera Ruchu Polska 2050 po przyjęciu szczepionki Pfizera. Polityk pochwalił się tym w swoich mediach społecznościowych, dodając, że wykorzystał czwartkowe zamieszanie z rejestracją na szczepienie. W ten sposób udało mu się przyjąć pierwszą dawkę, którą otrzymał w przychodni w Starej Błotnicy. Hejt na byłego dziennikarza telewizyjnego był jednak tak duży, że wydał on w tej sprawie specjalne oświadczenie. Burza wokół Hołowni zwróciła też uwagę Andrzeja Dudy.

Apel i przeprosiny Mateusza Morawieckiego

– Proponuję zostawić Szymona Hołownię w spokoju. Zaszczepił się, i dobrze. Chciał jak najszybciej? Nie on jeden. Więcej wyrozumiałości dla ludzkiej słabości. Pomijam już fakt, że wszelkie przejawy hejtu w Wielkanoc to po prostu wstyd! Wyluzujcie. Wesołego Alleluja! – napisał prezydent RP.

Mimo wpisu Andrzeja Dudy nawołującego do zaprzestania hejtu na Szymona Hołownię, sam zainteresowany zwrócił przede wszystkim uwagę tylko na jedno ze zdań prezydenta RP.

– Nikt, kto szczepienia nazywa słabością, podczas trzeciej fali pandemii, gdy umierają Polki i Polacy, nie ma prawa nazwać siebie samego patriotą. Życzę Panu udanej dalszej części wieczoru – napisał Hołownia, odpowiadając Dudzie.

 

SE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*