PRZERAŻAJĄCA WIZJA JASNOWIDZA. ZGINIE WAŻNY POLITYK

PRZERAŻAJĄCA WIZJA JASNOWIDZA. ZGINIE WAŻNY POLITYK

Dwa strzały i chaos na całym świecie – najsłynniejszy jasnowidz w Polsce miał szokującą wizję. Krzysztof Jackowski zobaczył zamach na ważnego polityka.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski po raz kolejny spojrzał w przyszłość i aż sam się przeraził. Nie raz już wieszcz z Człuchowa ostrzegał Polaków przed tragicznymi i nieprzyjemnymi sytuacjami. Mówił, że rok 2020 będzie rokiem zmian, rok 2021 rokiem nienormalnym. Zapowiadał zamachy i wybuchy, wiele z tych wizji się spełniło…

Ostatnio Krzysztof Jackowski mówił o rozpadzie rządu i wymianie premiera na nowego. Mówił o chaosie, czymś „dużo gorszym od koronawirusa”, a w końcu o śmierci ważnego polskiego polityka – jednego ze szczytów władzy!

Zamach i śmierć wstrząsną światem

Teraz najsłynniejszy polski jasnowidz znów zobaczył śmierć. Krzysztof Jackowski twierdzi, że nadciąga zamach. Na kogo? Gdzie? Kiedy? Tego nie potrafi określić. Wie jedno: zginie wysoki rangą polityk, a wieść o tym zszokuje calutki świat.

Jakaś uroczystość, nie wiem gdzie to jest, uroczystość państwowa, polityczna. I tam stoi polityk, stoi ich wielu innych, i raptem ktoś do niego podchodzi i bach, bach – mówi jasnowidz, wykonując gest strzelania z pistoletu.

Musiałem to powiedzieć, bo jak to odrzuciłem, to drugi raz do mnie przyszło – mówi pełen powagi Krzysztof Jackowski.

Świat pogrąży się w chaosie

To nie koniec dziwnych wizji jasnowidza. Krzysztof Jackowski twierdzi, że w wiele państw czeka rewolucja. Nagle nastąpi „bezkrólewie”, nie będzie komu rządzić. Chaos czekać ma także Polskę.

Coraz częściej, gdy dokonuję wizji dotyczących tego roku, przychodzi mi myśl o państwach bez sterów. Ludzie będą wychodzić na ulice, bo nagle się okaże, że polityka znika. Politycy będą oddawać władzę. W naszym kraju też to nas czeka – wieszczy jasnowidz Krzysztof Jackowski. 

planeta.pl

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*