Pawłowicz zapowiada WOJNĘ i MIAŻDŻY współczesnych mężczyzn. Panowie mogą się po tym nie podnieść

Pawłowicz zapowiada WOJNĘ i MIAŻDŻY współczesnych mężczyzn. Panowie mogą się po tym nie podnieść

Krystyna Pawłowicz w ostatnich dniach zintensyfikowała swoją obecność w mediach społecznościowych, gdzie m.in. mocno przeżywa sytuację Polaka, który przebywa w śpiączce w szpitalu w Plymouth w Wielkiej Brytanii. W swoim ostatnim wpisie Pawłowicz dość nieoczekiwanie jednak mocno zaatakowała… płeć męską jako taką! Współczesnym panom (przynajmniej niektórym) mogło pójść w pięty! Jakby tego było mało, Pawłowicz jasno stwierdziła, że wojna się zbliża!

Większość ostatnich wpisów Pawłowicz dotyczy mężczyzny w średnim wieku od kilkunastu lat mieszkającego w Anglii, który doznał zatrzymania pracy serca na co najmniej 45 minut, w wyniku czego, według szpitala, doszło do poważnego i trwałego uszkodzenia mózgu. W związku z tym szpital w Plymouth wystąpił do sądu o zgodę na odłączenie aparatury podtrzymującej życie, na co zgodziły się mieszkający w Anglii żona i dzieci mężczyzny. Przeciwne są temu jednak mieszkające w Polsce matka i siostra, a także mieszkające w Anglii druga siostra mężczyzny i jego siostrzenica. – Polacy,wracajcie do Polski ! Lewackie systemy „zdrowotne” i ich „lekarze” Was wykończą,nie dziś,to jutro. Już za życia jesteście tylko dawcami…A nie pacjentami. Macie dowód na to niedaleko,w Plymouth. Pewnie nie wrócicie,ale to już Wasz wybór,ostrzeżenie dostaliście – grzmiała w jednym z wpisów.

W innym dodawała:

W niedzielny wieczór, dość nieoczekiwanie, Pawłowicz wrzuciła jednak wpis w zupełnie innej sprawie. Sędzia Trybunału Konstytucyjnego zamieściła na swoim profilu zdjęcia kilku mężczyzn ze współczesnych pokazów mody. Niewątpliwie, ich ubrania mogą wydawać się być mało męskie, co bardzo nie spodobało się Pawłowicz, która… przejechała się po współczesnych mężczyznach jak po łysej kobyle. – Ciekawe,że w tym lewym szaleństwie,to faceci na siłę chcą się upodobnić do kobiet i robią z siebie pośmiewisko. Baby nie chcą być facetami i se wąsów nie przyczepiają.Ani innych gadżetów – napisała. – Faceci kompletnie zniewieścieli.. A idzie wojna… – dodała złowieszczo, na końcu ironizując:

se.pl 

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

6 Komentarze

Komentowanie jest wyłączone.