Na Polskę idą wojska niemieckie! PRZERAŻAJĄCA wizja jasnowidza Jackowskiego

Jasnowidz Krzysztof Jackowski z Człuchowa miał wizję, w której zobaczył wojska niemieckie wchodzące do Wrocławia i Wałbrzycha. Czy coś nam grozi? Co dokładnie przewidział jasnowidz Jackowski? Podczas swojej audycji na kanale YouTube jasnowidz z Człuchowa podzielił się ze swoimi słuchaczami swoją najnowszą przepowiednią.

Podczas swoich audycji na kanale YouTube jasnowidz Krzysztof Jackowski dzieli się ze swoimi słuchaczami przepowiedniami wizjami, jakich doznaje często na żywo, w czasie trwania nagrań, a czasem tych, których doznaje w ciągu dnia, czy spotkań z ludźmi. Tym razem Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa opowiedział swoją wizję, którą miał podczas rozmowy ze znajomym.

– Rejon Wrocławia, południa Polski, ale Wrocławia, widzę tam wojska, ja je nazwałem wojska niemieckie – mówił Krzysztof Jackowski i dodaje: – Ale absolutnie nic złego się nie dzieje w naszym kraju. To tak, jakby te wojska wchodzą za zgodą naszego kraju, wchodzą, bo tu jest miejsce odpowiednie. Mam wrażenie, że te wojska wchodzą właśnie w rejon Wrocławia, Wałbrzycha. I podobnie się dzieje w Czechach. I w tym czasie, poza tym wszystkim dzieje się, tak to nazwałem, straszna granda w Polsce. To dopiero będzie uderzenie na rząd, tak to nazwałem. Nie wiem o co chodzi, tak to poczułem. Powód tej grandy będzie przesadzony. I dalej skupiając się czuję, że do Polski zjeżdża pełno wojska, ale tu się nic nie dzieje. Tylko przyjeżdża wojsko. Wschodnie granice i Wrocław, a też Wałbrzych, te rejony, będą obstawione wojskiem. Ale tu się nic nie dzieje. Tu jest ważne zdanie, mam je zapisane, ale dzień po tym, jak je zapisałem, coś się wydarzyło tam i nie wiem – mówi jasnowidz Krzysztof Jackowski z Człuchowa. – Potem w tej wizji mówię tak: Turcja płonie, wielki ogień, wybucha konflikt, ale nie u nas, w Turcji. A potem mówię: w Turcji będą dwa rządy, jeden rząd zdradzi Turcję.

SE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*