Korwin-Mikke odwołał pandemię koronawirusa, a potem… zobaczcie sami!

– Ustabilizowała się liczba przypadków śmiertelnych i nie widzę powodu, by społeczeństwo miało dalej żyć w pandemii – poinformomował Janusz Korwin-Mikke na konferencji. Dodał, że ponieważ wcześniej ogłaszał, iż tak długo będzie zapuszczał brodę, jak długo trwa pandemia, postanowił ją zgolić.

Według szefa Konfederacji epidemii nie ma a liczba przypadków śmiertelnych ustabilizowała się do mniej więcej 15 przypadków.

– To mniej więcej tyle, ile umiera na wirusowe zapalenie wątroby. Będziemy musieli żyć z koronawirusem pewnie jeszcze 200 albo i 500 lat. Nie widze powodu, by epidemia miała jeszcze trwać. Ogłaszam więc koniec pandemiii – powiedział Korwin-Mikke.

Szef Konfederacji ogłaszał wcześniej, że tak długo będzie zapuszczał brodę, jak długo będzie trwała pandemia. W związku ze swoją decyzją w tej sprawie brodę postanowił więc zgolić.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś o 605 nowych przypadkach zakażeń koronawirusem i 24 kolejnych zgonach. Od wczoraj wyzdrowiało 451 zainfekowanych osób. Najwięcej nowych przypadków odnotowano w województwach: małopolskim (120), mazowieckim (98) i śląskim (62).

Wśród ofiar były osoby w wieku od 54 do 100 lat. Od początku epidemii w Polsce potwierdzono 75134 zakażenia koronawirusem. Zmarło 2227 zakażonych osób. 

Teraz możesz czytać FAKT bez wychodzenia z domu!   Pobierz najnowsze wydanie gazety i bądź zawsze na bieżąco  

Uważa, ze z koronawirusem będziemy żyć jeszcze 500 lat.

Na konferencji dał sobie zgolić brodę.

Miał ją zapuszczać do końca pandemii.

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*