„Inspekcja wyspy i stada”. Tak urlop spędza Jarosław Kaczyński

„Jak co roku prezes Jarosław Kaczyński dokonał inspekcji swojej wyspy i swojego stada” – tak tegoroczne wakacje szefa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego relacjonuje jego partyjny kolega Joachim Brudziński. Europoseł PiS zdradził także, gdzie i w jaki sposób odpoczywał prezes PiS podczas swojego urlopu. Wrzucił też kilka zdjęć z wodnej wyprawy Kaczyńskiego z kompanami. Prezes z żelazną konsekwencją wypoczywa w Polsce.

Jarosław Kaczyński jest stały w swoim wyborze. Na urlop jak zawsze udaje się w drugiej połowie sierpnia i tradycyjnie spędza go w Polsce. W ostatnich latach wypoczywa w towarzystwie swojego najbliższego współpracownika Joachima Brudzińskiego, a on relacjonuje to w mediach społecznościowych.

 Rejs po Zalewie Szczecińskim  Europoseł Joachim Brudziński pochwalił się zdjęciami ze wspólnego rejsu jachtem motorowym po wodach Zalewu Szczecińskiego. Niestety, pogoda im nie sprzyjała. „Jak co roku prezes Jarosław Kaczyński dokonał inspekcji swojej wyspy i swojego stada” – napisał na Twitterze Brudziński.

Nie jest tajemnicą, że swój urlop prezes PiS od lat spędza zazwyczaj w gronie swoich najbliższych współpracowników. W tym roku Jarosławowi Kaczyńskiemu w wypoczynku towarzyszył nie tylko Joachim Brudziński, ale także minister gospodarki wodnej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk. Jednym z miejsc odwiedzonych przez polityków była wyspa Karsibór.

 Biało-czerwone peleryny  Na jednym ze zdjęć widać, że Jarosław Kaczyński sterował jednostką, którą płynął ze swoją ekipą. Brudziński skomentował to twittem: „Śpijcie spokojnie, stery Polski w dobrych rękach” – pisał europoseł publikując zdjęcie.

Relacje Joachima Brudzińskiego cieszą się dużą popularnością wśród internautów. Dzięki niemu widzieliśmy zdjęcia ze spływu Dunajcem w 2017 roku w którym uczestniczył prezes PiS. Innym razem politycy zdobyli szczyt Koziarza, a w sieci olbrzymią popularność zdobyło zdjęcia Jarosława Kaczyńskiego w biało-czerwonej pelerynie przeciwdeszczowej. Błyskawicznie okrycia przeciwdeszczowe stały się hitem sprzedażowym w internecie. Jarosław Kaczyński wraz ze współpracownikami odwiedzał także podczas urlopu Bory Tucholskie. 

Tradycyjnie prezes PiS spędził urlop w gronie najbliższych współpracowników

W tym roku Kaczyńskiemu towarzyszył min. minister gospodarki wodnej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk

Większość urlopu prezes PiS spędziła na łódce, a nawet za jej sterami

Prezes PiS podziwiał piękno przyrody

Polityk odwiedził wyspę Karsibór

Od lat w urlopach prezesowi PiS towarzyszy Joachim Brudziński

Prezes PiS na odpoczynek wybiera Polskę

Tym razem wypoczywał na Pomorzu Zachodnim

Ze względu na epidemię prezes PiS wybrał wakacje na łodzi w gronie najbliższych współpracowników

Polityk odpoczywał po emocjach związanych z kampanią wyborczą

Prezes PiS odwiedził też miejsca kultu religijnego

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*