Prezydent Zielonej Góry szokuje. Pisze o „koronaściemie”

Janusz Kubicki, prezydent Zielonej Góry zadziwił w mediach społecznościowych. Zamieścił wpis, w którym pyta, czy jest koronawirus i wysnuł teorię, że możemy mieć do czynienia z międzynarodowym spiskiem. A do takich rozważań natchnęły go… zagraniczne urlopy w czasie pandemii byłego ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego i prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego.

Prezydent Zielonej Góry Janusz Kubicki popełnił na Facebooku wpis, w którym połączył fakty dotyczące urlopów polskich polityków – Łukasza Szumowskiego w Hiszpanii i Rafała Trzaskowskiego w Chorwacji z zebraniem Grupy Bilderberg. W wyniku własnej analizy wysnuł teorię, że koronawirus może być międzynarodowym spiskiem, którym na celu „ogłupienie wirusem”. 

Kubicki rządzi miastem od 2006 r. W czwartek ogłosił na Facebooku, że „coś w nim pękło, coś się złamało” a to na widok zdjęć Łukasza Szumowskiego, który po rezygnacji z funkcji ministra zdrowia poleciał z rodziną na wakacje do Hiszpanii.

„On leci do kraju z którym chcemy zamknąć granice, z którego nie będziemy wpuszczać samolotów. Kurde, czyli jego zdaniem ten wirus nie jest niebezpieczny, bo można i latać i chodzić po plażach bez maseczki po prostu luz” – napisał Kubicki.

Kubicki oburzył się również na zagraniczne wczasy prezydenta stolicy Rafała Trzaskowskiego. „Nie boi się z cała rodziną pojechać setek kilometrów i być na zatłoczonych plażach – tam nie ma wirusa – ale boi się wysłać dziecko do szkoły przysłowiowe dwieście metrów od domu? Kurde, to kiedy jest szczery, kiedy mówi prawdę?” – zapytał Kubicki.

A od urlopu Trzaskowskiego samorządowiec płynnie przeszedł do spotkania Grupy Bilderberg, w którym były kandydat na prezydenta uczestniczył i stwierdził, że być może na nim wielcy tego świata wymyślili „jak nas wszystkich ogłupić wirusem”.

„W ubiegłym roku Trzaskowski był na tajnym spotkaniu 'Grupy Bilderberg'.To międzynarodowe, tajne stowarzyszenie osób ze świata polityki i gospodarki organizujące spotkania, w których bierze udział od 120 do 150 osób, złożonych z najwyższej rangi polityków, członków zarządów wielkich instytucji międzynarodowych, znaczących fundacji, banków i korporacji o globalnym zasięgu i wpływie. Ciekawe o czym oni rozmawiali na takim spotkaniu? A może właśnie o tym jak nas wszystkich ogłupić wirusem?” – pisze.

Wedle najnowszych danych podanych przez Ministerstwo Zdrowia, w związku z koronawirusem w szpitalach przebywa 2 tys. 237 osób, a pod respiratorem 87 chorych. Wyzdrowiało 45 tys. 536 pacjentów, u których potwierdzono zakażenie – poinformowało w sobotę MZ.

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*