Dziwne zachowanie Korwin-Mikkego w programie na żywo. Przysnął? Nagranie hitem sieci

Janusz Korwin-Mikke w nietypowy sposób zachował się podczas emitowanego na żywo programu w Polsat News. W pewnym momencie odchylił się do tyłu i przez pewien czas pozostawał w tej pozycji. Wyglądało to tak, jakby przysnął. Internauci nie mają wątpliwości, że tak właśnie było, bo polityk znany jest z podobnych sytuacji z przeszłości.

Wszystko zaczęło się w momencie, kiedy dziennikarka Agnieszka Gozdyra rozpoczęła temat odwołania kuratora łódzkiej oświaty po jego kontrowersyjnej wypowiedzi o „wirusie LGBT”. Dziwną scenę natychmiast wychwycili internauci, a fragmenty programu trafiły do sieci.

To nie pierwsza taka sytuacja. W 2019 roku Korwin-Mikke miał głęboko „odpoczywać” podczas inauguracyjnego posiedzenia Sejmu. – Pan prezes zamknął tylko oczy – wyjaśniał wówczas rzecznik Konfederacji Tomasz Grabarczyk.

Wcześniej, w 2016 roku, 73-letni wówczas Korwin-Mikke pojechał z wizytą do Czeczenii i Rosji. Kiedy europoseł odwiedzał pierwszy z tych krajów, zdarzyła mu się dziwna przygoda, którą udokumentowano lekko kompromitującym zdjęciem. Wyglądało to tak, jakby ówczesny europoseł zasnął na stole.

Z kolei w 2014 roku internet obiegło zdjęcie zmęczonego polityka z obrad Parlamentu Europejskiego. Korwin-Mikke tłumaczył, że wcale nie spał. „To, że ktoś słucha z zamkniętymi oczami, nie znaczy, że śpi” – wyjaśniał na Facebooku.

Teraz możesz czytać FAKT bez wychodzenia z domu!   Pobierz najnowsze wydanie gazety i bądź zawsze na bieżąco  

Janusz Korwin-Mikke lubi pospać

Tym razem przeszedł sam siebie

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*