Amant z Lazurowego Wybrzeża czy dziadek hipis? Ubierz sobie męża jak Tuska

Filmowy amant kroczący po bulwarze w Saint-Tropez? Nie. Ten nonszalancko ubrany mężczyzna, który spacerował po sopockim deptaku to żaden hollywoodzki gwiazdor, a były premier Donald Tusk (63 l.). Na przechadzkę z wnukiem włożył szalenie modny strój. Na szczęście, bardzo popularny i łatwo dostępny, więc od dziś każdy pan może ubrać się tak samo

Codzienny, choć bardzo efektowny strój Donalda Tuska prześwietlił dla „Faktu” stylista Jarek Szado. – Ja jestem w szoku, że polityk może wyglądać tak nowocześnie i młodo jak na swoje lata. Tu widać, że ubiór może odjąć mężczyźnie nawet kilka dekad – chwali w rozmowie z Faktem stylista Jarek Szado. – Lniana granatowa koszula z beżowymi spodniami to hit. Podwinięte nogawki świadczą o tym, że Tusk wie co w modzie piszczy. Odsłonięte kostki w każdym wieku wyglądają dobrze. Nieważne czy ma się 20, czy 60 lat – stwierdził znawca trendów. 

Były premier i przewodniczący Rady Europejskiej bardzo zadbał o szczegóły. Rękawy w koszuli i nogawki w luźnych spodniach nonszalancko podwinął. Na spacer z wnukiem włożył modne, młodzieżowe okulary przeciwsłoneczne oraz skórzane mokasyny. – Te okulary sprawiły, że wyglądał naprawdę tajemniczo – dodał Jarek Szado.

 Kto go tego nauczył?  

Takie świetne wyczucie stylu nie wzięło się u Donalda Tuska znikąd. Przypomnijmy, że jego córka Katarzyna od lat zajmuje się modą i prowadzi bloga o tej tematyce. Wiele wskazuje na to, że wyedukowała ojca w tym zakresie, choć wielokrotnie zarzekała się polityk jest bardzo przywiązany do jednego stylu od lat. – Odkąd pamiętam, to mój tata miał zawsze klasyczny styl. Miał swoje wyczucie mody, bardzo lubił ciemne, stonowane kolory – powiedziała w jednym z wywiadów Tuskówna. – Tata nie jest typem osoby, która przywiązuje szczególną wagę do ubrań. Chce wyglądać porządnie, schludnie i wydaje mi się, że to bardzo dobrze mu się udaje. Poza tym, jak wiadomo, ładnemu we wszystkim ładnie – dodała ze śmiechem. 

H

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*