„Ostry cień mgły” robi karierę. Duda skomentował

Rapowy popis Andrzeja Dudy sprzed kilku miesięcy wywołał ogromne emocje, zyskał wręcz status kultowego. A prezydent w takiej nietypowej roli wystąpił w ramach inicjatywy, której celem jest zbiórka pieniędzy na pomoc lekarzom i szpitalom w walce z koronawirusem. Teraz okazuje się, że użyta przez prezydenta metafora wciąż cieszy się powodzeniem. Okazuje się, że pewien właściciel motorówki ochrzcił swoją łódkę imieniem „Ostry cień mgły”!

O tym, że po polskich wodach pływa jednostka „Ostry cień mgły” doniósł na Twitterze Łukasz Warzecha. Dziennikarz i komentator polityczny zamieścił też zdjęcie tego jachtu motorowego.

„Poezja Andrzeja Dudy robi karierę” – skomentował Warzecha.

Prezydent szybko zareagował na ten przejaw uznania dla jego twórczości poetyckiej. „Dziękuję. Świetna nazwa. Stopy wody pod kilem!” – odpowiedział na Twitterze Andrzej Duda.

Przypomnijmy, prezydent w maju wziął udział w akcji #Hot16Challenge2, w której raperzy, artyści i osoby publiczne zachęcają do zbiórki pieniędzy na walkę z koronawirusem. Użyta przez niego metafora „ostry cień mgły” zrobiła furorę. Andrzej Duda podczas sesji „Q

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*