OKROPNOŚĆ! 81-letni minister, który nigdy się nie czesał DOPIEKŁ Dudzie. Nazwał prezydenta…

Nie wszystkim podoba się, że Andrzej Duda po raz drugi został prezydentem. Wśród takich osób znalazł się też Waldemar Kuczyński, dawny Minister Przekształceń Własnościowych, który nie szczędzi obecnej władzy ostrych komentarzy. Jednak to, co napisał o prezydencie Dudzie ostatnio, jest okropnością!

Waldemar Kuczyński delikatnie mówiąc, nie jest sympatykiem PiS. Często wprost wypisuje, co myśli o partii władzy i ludzi z nią związanych. Kuczyński nie przepada też za prezydentem Andrzejem Dudą, a wyraz tego dał kilka dni temu na Twitterze. Bo mimo że Kuczyński ma już 81 lat, to aktywnie prowadzi profil w mediach społecznościowych, a znajomości Internetu może mu pozazdrościć niejeden młodzieniaszek. Ostatnio Waldemar Kuczyński napisał kilka mocnych słów po adresem Andrzeja Dudy, nie hamował się przed niczym: – Wedle prawa Duda nie jest prezydentem Polski, bo legalności wyniku wyborów nie potwierdził Sąd Najwyższy. Potwierdzenie przez nielegalną izbę nasadzoną tam przez PiS wbrew Konstytucji i wyrokowi TSUE nie może mieć mocy prawnej. To nie mieszkaniec, a włamywacz do Pałacu! – ocenił.

Internauci od razu zaczęli komentować wpis byłego ministra. Zrobiło się wielkie zamieszanie. Widocznie emocje buzujące w Kuczyńskim opadły, bo w najnowszym wpisie pochwalił się, że korzysta z pięknej pogody:- Młodzieniec 80+ w porannym słoneczku akumulujący zieloną energię na gimnastykę i resztę dnia. Przepraszam za widok, ale nie mogłem się oprzeć. Z pozdrowieniami dla wizytujących, którzy to znieśli.A w dyskusji, która się wywiązała pod jego zdjęciem rzucił też dowcipnie: – Nigdy w życiu nie byłem uczesany. I tego się trzymam. Pozdrawiam.

se.pl

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*