Barons Wrocław idą po złoto! Baseballiści z Wrocławia rewelacją sezonu!

Baseballiści z Wrocławia mają ogromne szanse na pierwszy w historii klubu tytuł Mistrza Polski. Po pierwszej rundzie fazy zasadniczej ekstraligi baseballu Barons Wrocław wciąż pozostają niepokonani – na swoim koncie mają 10 zwycięstw i ani jednej porażki.

Barons Wrocław są rewelacją sezonu w polskiej ekstralidze baseballu. Po pierwszej rundzie fazy zasadniczej wrocławscy baseballiści mają na swoim koncie 10 wygranych i ani jednej porażki. Przed nimi jeszcze 10 meczów i ogromna szansa na pierwszy w historii klubu tytuł Mistrza Polski.

W miniony weekend Barons Wrocław odnieśli dwa kolejne zwycięstwa, pokonując na wyjeździe aktualnego wicemistrza Polski – drużynę Dęby Osielsko – 9:3 i 13:3. Świetnie spisali się w tych spotkaniach polski Amerykanin Dominick Golubiewski oraz Kubańczyk Hasely Medina, którzy aż trzykrotnie posyłali piłkę za płot boiska w Osielsku. Najbliższy mecz Baroni zagrają na wyjeździe z Silesią Rybnik.

Aktualny układ tabeli (zwycięstwa – porażki):

Barons Wrocław 10-0

Stal Kutno 6-4

Silesia Rybnik 5-5

Centaury Warszawa 4-6

Gepardy Żory 3-7

Dęby Osielsko 2-8

Do końca sierpnia na boiskach baseballowych na Zakrzowie i w innych miejscach Wrocławia prowadzone są zajęcia baseballowe dla dzieci i młodzieży.

SE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*