Dorota Wellman chciała upokorzyć Agatę Dudę. OSTRE i nikczemne słowa

Dorota Wellman chciała upokorzyć Agatę Dudę

Wybory prezydenckie 2020: Prowadząca Dzień Dobry TVN Dorota Wellman wyznała na kogo zagłosuje w zbliżających się wyborach, przy okazji w udzielonym wywiadzie ofiarą jej ataku stała się pierwsza dama Agata Duda.

Ostatnio prowadząca wraz Marcinem Prokopem program śniadaniowy Dzień Dobry TVN, Dorota Wellman była gościem w internetowym programie Agaty Młynarskiej pod tytułem #Agatasiekręci. Dziennikarka wyznał na kogo zagłosuje w zbliżających się wyborach prezydenckich. Postanowiła także zaatakować bezpardonowo pierwszą damę Agatę Kornhauser-Dudę. Co takie powiedziała na jej temat?

Kobiety rozmawiały na tematy polityczne, Wellman zaapelowała w pewnym momencie do widzów o to żeby poszli na wybory bo jest to ich obowiązek, ale także przywilej.

Agata Duda została zaatakowana w wywiadzie przez Dorotę Wellman

„Nie głosuję na urodę ani na garnitur dobrze dobrany, ani na partię polityczną. Głosuję na to, co mówią kandydaci. Uważnie słucham tego, co mówią o kobietach, co mówią o równych zarobkach oraz o równouprawnieniu, o prawach kobiet (…) Będę celowo wybierać takiego kandydata, który mówi o tym wyraźnie. (…) Przyglądam się przyszłym pierwszym damom, bo one są głosem kobiet. Albo czasem milczeniem absolutnym” – stwierdziła dziennikarka TVN-u.

W czasie rozmowy Wellman stwierdziła, że postawa jaką przez pięć lat pierwszej kadencji męża prezentowała Agata Duda zawiodła ją całkowicie. Według niej pierwsza dama nie zabierała głosu w ważnych dla kobiet sprawach, przez co nie wykorzystała możliwości, które miała, żeby pomóc kobietom w kraju.

„Nie chcę, żeby to był ktoś, bierny, ani ktoś, kto jest tylko modelem do noszenia ubrań albo jeździ po całym świecie w darmowych biurach podróży za nasze pieniądze, tylko ktoś, kto naprawdę wie, że nie stoi obok męża i nie jest żoną przy mężu, tylko jest głosem pierwszej damy” – zaznaczyła Wellman.

ŹRÓDŁO: POMPONIK / WLOCIE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

3 Komentarze

  1. Jakoś nie umiem się dopatrzeć tu „nikczemnych” słow. Kulturalnie powiedziała to, co wszyscy zdrowo myslacy mają w glowie, tyle ze w bardziej dosadnej formie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*