Grzegorz Braun apeluje: Pilnujcie wyborów! [VIDEO]

Pilnujcie wyborów

Czy może dojść do fałszowania wyborów? Grzegorz Braun nawołuje, by Polacy pilnowali głosowania.

Poseł Konfederacji Grzegorz Braun był gościem telewizji NCzasTV. Reżyser w trakcie rozmowy odniósł się do kwestii uczciwości niedzielnych wyborów.

– Traktuję tę kampanię wyborczą jako już wygraną przez Konfederację – ocenił Grzegorz Braun na antenie NCzasTV. Reżyser wskazał, że Konfederacja nie tylko dobrze przeszła przez prawybory, mimo wróżenia jej rozpadem, to kandydat Krzysztof Bosak przebił się przez medialną blokadę.

– Krzysztof Bosak jest osobiście zwycięzcą tej kampanii, zważywszy drogę jaką przeszedł. (…) Krzysztof Bosak od dawna nie jest spychany na margines, wyszedł w sondażach – w niektórych nawet na „pudło” – i jak to inaczej nazwać jak nie sukcesem – dodał Braun.

Jednocześnie poseł Konfederacji zachęcił Polaków, by wzięli czynny udział w kontroli przebiegu wyborów. – Akcja „Pilnuj Wyborów” jest równie ważna jak samo głosowanie – wskazał Braun.

Zdaniem Brauna wcale nie wiadomo kto dostanie się do II tury. – Oczywiście zależy PiS-owi z przystawkami jak i Platformie, aby układ był cementowany. (…) Jeśli państwo nie chcecie znaleźć się w kłopocie, wybierania między dżumą, a cholerą, zróbcie wszystko, aby do II tury wprowadzić nie mniejsze zło, a większe dobro – zaapelował Braun.

Co ciekawe – w tym roku PiS nie zamierza kontrolować, pilnować wyborów, jak miało to miejsce w 2015 roku.

ŹRÓDŁO: NCZASTV

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*