„Rafał, nie kłam”. Nowy spot Andrzeja Dudy

Walka na spoty trwa. Kiedy Rafał Trzaskowski, kandydat Koalicji Obywatelskiej, opowiada w filmie o swoim prywatnym życiu, sztab Andrzeja Dudy publikuje w kontrze inny spot pt. „Rafał, nie kłam”. – Rafał Trzaskowski to pieszczoch liberalnych elit w Warszawie. Zmienia zdanie niemal w każdej sprawie, jego wiarygodność jest absolutnie żadna – mówili podczas sobotniej konferencji prasowej sztabowcy prezydenta Andrzeja Dudy.

 Spot o konkurencie  Spot jest o Rafale Trzaskowskim, a lektorem jest Polska. W filmie widzimy m.in. jak Trzaskowski klei szybę taśmą klejącą, czy wypowiada się na temat Nord Stream 2 oraz awarii oczyszczalni „Czajka”. Rzecznik prezydenckiego sztabu Adam Bielan podczas sobotniej konferencji prasowej ocenił Trzaskowskiego jako pieszczocha liberalnych elit w Warszawie.

– Ruszył w Polskę, by rozmawiać z Polakami o ich realnych problemach i zmienia zdanie niemal w każdej sprawie, w której głosił jakieś poglądy w ciągu ostatnich kilku lat. Przy okazji kłamiąc, okłamując opinię publiczną – dodał rzecznik sztabu.

 Reputacja leniuszka 

– Cześć Rafał, to ja Polska. Słabo się znamy. Fajnie, że teraz ruszyłeś zwiedzać. Złośliwi mówią, że jesteś gotów pracować cztery tygodnie, by potem pięć lat nic nie robić. Jestem przekonana, że to niepotrzebna złośliwość, acz masz reputację leniuszka – słyszymy na filmie. – Polska wymaga dużo pracy i jasnych priorytetów. Twoim jest lotnisko w Berlinie i karta LGBT – mówi dalej lektorka. – Martwi mnie, że kiedy było w Warszawie ciężko z wirusem, ty poszedłeś na L4. Ze zmęczenia? Serio dałeś biednej pani 20 groszy? Obawiam się, że jesteś mało wiarygodny. Więc fajnie, że ruszyłeś w Polskę, bo trzeba promować lokalną turystykę, ale jedyne co Polska od ciebie dostała to rozwożone toksyczne szambo, a lansujesz się na ekologii – mówi lektor odnosząc się do awarii oczyszczalni „Czajka”. – Więc Rafał, dość to my mamy, ale twojej ściemy. Polska – słyszymy na zakończenie filmu.

– Dlatego dajemy Polakom wybór. To jest prawdziwy Rafał Trzaskowski i zwracamy się bezpośredni: Rafał, nie kłam – dodał Radosław Fogiel, wicerzecznik PiS odnosząc się do zaprezentowanego podczas konferencji prasowej nowego spotu wyborczego sztabu prezydenta. 

Sztabowcy Dudy twierdzą, że chcą pokazać prawdę o Trzaskowskim

Przywołują min. awarię „Czajki”

Sztabowcy PiS twierdzą, że Trzaskowski jest „leniuszkiem”

PiS zarzuca, że Trzaskowski poszedł na zwolnienie, kiedy wybuchła epidemia koronawirusa

Spot odnosi się do Trzaskowskiego, a lektorem jest Polska

– Złośliwi mówią, że jesteś gotów pracować cztery tygodnie, by potem pięć lat nic nie robić – słyszymy w filmie

– Fajnie, że teraz ruszyłeś zwiedzać – słychać w spocie

– Obawiam się, że jesteś mało wiarygodny – mówi lektorka.

Jedyne co Polska od ciebie dostała to rozwożone toksyczne szambo – słychać w spocie

Sztab Dudy zaprezentował swój nowy spot o Rafale Trzaskowskim

Sztabowcy zarzucają Trzaskowskiemu wspieranie LGBT

Sztabowcy PiS twierdzą, że prezydent Warszawy dał biednej jedynie 20 groszy

– Fajnie, że ruszyłeś w Polskę, bo trzeba promować lokalną turystykę – mówi lektorka

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*